Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İTİRAF.COM *UYARI: 18 YAşında Küçükler İçin Zararlı İçerik*

Asteroth

Öne çıkan mesajlar

18 yaşından küçükler için zararlı içerik ne abi bana şu anda zararı ne bunun okul bundan 1000 kat daha fazla zararlı o zaman.bütün argo lafları okulda duyuyorum ben.[hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk

Küçüktüm Ufacıktım Top Oynadım Acıktım...

[Bu mesaj Natural_Jedi tarafından 12 November 2003 16:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bir arkadaş "bunun üzerine nasıl bir muhabbet dönmesini bekliyorsun ki burada?" demiş, ben de katılıyorum.

Çok basit bir mantığı var bunun aslında; eğer topice "18 yaş, zararlı, hede hödö" yazma ihtiyacını sen hissediyorsan bu durumda bunu buraya yazma, olsun bitsin.

Daha bugün bir başka topicte çok daha 'açık' şeyler yazıldı Ingilizce olarak ve güldük, olay farklı çünkü. Yani konu sadece erotik içeriği (bu ne demekse) olması değil, itiraf.com ile paticik.comun karıştırılmamasıdır bence.

Veya diyelim kimse buna tepki göstermedi, biriside bunun üzerine kalkıp kendi "komik anı"larını anlatmaya kalksa burada aynı konudaki, o zaman ne yapacağız?

Bu tür konularda hep söylüyorum; birisinin "bu yanlış" demesi için mod veya admin olmasına gerek yok. Buradaki her üye bunu söyleyebilir, rahatsız olduysa dile getirebilir, hatta bence getirmesi gerekliliktir. Bunun savunması da "beğenmiyorsan okuma" olmaz, olamaz. Kimse sizin evinize girip omuzunuzun üzerinden sizin monitörünüze bakmıyor; burası herkesin girip her yazılanı okuyabileceği bir yer, mesajları buna göre atmakta herkesin kendi sorumluluğu.

Dikkat edelim, ipin ucunu kaçırmayalım, mutlu mutlu bilgi alışverişinde bulunalım, sohbet edelim.

Kitlemiyorum topici, ama bence yersiz.[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nefr, 12 November 2003 17:22 tarihinde demiş ki:
Bir arkadaş "bunun üzerine nasıl bir muhabbet dönmesini bekliyorsun ki burada?" demiş, ben de katılıyorum.

Çok basit bir mantığı var bunun aslında; eğer topice "18 yaş, zararlı, hede hödö" yazma ihtiyacını sen hissediyorsan bu durumda bunu buraya yazma, olsun bitsin.

Daha bugün bir başka topicte çok daha 'açık' şeyler yazıldı Ingilizce olarak ve güldük, olay farklı çünkü. Yani konu sadece erotik içeriği (bu ne demekse) olması değil, itiraf.com ile paticik.comun karıştırılmamasıdır bence.

Veya diyelim kimse buna tepki göstermedi, biriside bunun üzerine kalkıp kendi "komik anı"larını anlatmaya kalksa burada aynı konudaki, o zaman ne yapacağız?

Bu tür konularda hep söylüyorum; birisinin "bu yanlış" demesi için mod veya admin olmasına gerek yok. Buradaki her üye bunu söyleyebilir, rahatsız olduysa dile getirebilir, hatta bence getirmesi gerekliliktir. Bunun savunması da "beğenmiyorsan okuma" olmaz, olamaz. Kimse sizin evinize girip omuzunuzun üzerinden sizin monitörünüze bakmıyor; burası herkesin girip her yazılanı okuyabileceği bir yer, mesajları buna göre atmakta herkesin kendi sorumluluğu.

Dikkat edelim, ipin ucunu kaçırmayalım, mutlu mutlu bilgi alışverişinde bulunalım, sohbet edelim.

Kitlemiyorum topici, ama bence yersiz.[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...
soylediklerine kesinlikle saygı duyuyorum ama herkez herseyden rahatsız oluyorum derse....., küfür,hakaret,bölücülük,dini konular olmadıkca birazdaha esnek olmalıyız diye dusunuyorum tekrar okudum okulda anlatılan fıkralardan, Sex and the City (izlenme oranı cok oldugu icin yazdım) deki goruntu ve espirilerden cokta farklı degil ben hala ilk tepki veren arkadasin bunu okuyup daha sonra guldugune inaniyorum kitliyelim gitsin hepinizi cok seviyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grudge, 12 November 2003 18:25 tarihinde demiş ki:
aslında daha fazla mesaj atmicaktım bu topiğe de...
hayır bu tür blu çağı geyiklerine gülmem kolay kolay.[hline]You figure a sword and a
bunch of spells make you
tough? It ain't
what you got
that counts, berk.
It's
what you know.
-Fairven, a cipher
senide cok seviyorum
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grudge, 12 November 2003 18:25 tarihinde demiş ki:
aslında daha fazla mesaj atmicaktım bu topiğe de...
hayır bu tür blu çağı geyiklerine gülmem kolay kolay.[hline]You figure a sword and a
bunch of spells make you
tough? It ain't
what you got
that counts, berk.
It's
what you know.
-Fairven, a cipher

bende mesaj atmicaktim ama sen biraz sinirini asiyosun.Herkesin mizah anlayisi farklidir.Blu cagi espirisi olarak gördügün bu seye bu kadar karsi ciktiysan sen herhalde hayatin boyunca hic belden asa fikra dinlemedin , kac yasindasin bilmiyorum grudge ama ben 23 yasinda olarak gülüp gectim...Mizah anlayislari farklidir sadece sen olayi büyütüyosun sussan hic bisey olmicakti.[hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

bende mesaj atmicaktim ama sen biraz sinirini asiyosun.Herkesin mizah anlayisi farklidir.Blu cagi espirisi olarak gördügün bu seye bu kadar karsi ciktiysan sen herhalde hayatin boyunca hic belden asa fikra dinlemedin , kac yasindasin bilmiyorum grudge ama ben 23 yasinda olarak gülüp gectim...Mizah anlayislari farklidir sadece sen olayi büyütüyosun sussan hic bisey olmicakti.[hline]Dont make me more aggressive than devil...

*dudaklarından öper* :D
Sosyal ağlarda paylaş

açıkcası tüm topici okuduktan sonra grudge a hak vermemek elde değil.
açıkcası ben çok çok uzun zamandır takipcisi olduğum bu forumlarda, insanların kendi kişisel "fantezi"lerini "itiraf" adı altında (lafım itiraf.com a'dır, bence kesinlikle amacıdan sapmış bir oluşumdur...), marifetmiş gibi anlattıkları olay ve olayları görmek istemiyorum.
eğer bir üye olarak burda benim konuşma hakkım varsa diyeceğim budur.
saygılar.[hline]SAN
Sosyal ağlarda paylaş

Vampire bu itiraf hayatında en çok verdiğin şeydi ve Grudge ın böle demesi seni üzdü galiba. Hayatını bunun üstünemi kurmuştun? Nie bu kadar kızdın anlayamdım doğrusu.
Ayrıca 'ben 23 yaşındayım bravo bana' diosun ama 23 yaşında bir insanın olması gerektiği oldgunlukta davranmıosun. Sonuçta o yazı itiraf.com a yazılmış; Nie? çünkü o sitenin içeriğine uygun birşey..Copy paste yapıp buraya taşınılmasının bir anlamı yok.
Bu nedenle bunun buraya yazılmasına karşı gelen insanlara laf etme hakkında yok[hline]Avatar the Fallen
Ben Şeytanın yeryüzüne düşen gölgesiyim]Ben Şeytanın yeryüzüne düşen gölgesiyim
Senko, 28 October 2003 23:30 tarihinde demişki:
Aket İlerde Butterfly yiyecen

[Bu mesaj Wulfgar tarafından 12 November 2003 19:15 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grudge, 12 November 2003 16:02 tarihinde demiş ki:
eğer foruma atarsan herkes bu konudaki kendi benzer tecrübelerini açıklar ya da konuyla ilgili görüşlerini bildirirler.
[hline]You figure a sword and a
bunch of spells make you
tough? It ain't
what you got
that counts, berk.
It's
what you know.
-Fairven, a cipher

[Bu mesaj Grudge tarafından 12 November 2003 16:04 tarihinde değiştirilmiştir]

ehm ben bigün kız arkadaşımla ağaç dibindeykene....[hline]So many times its hopeless dark and gray
And other times its hope that saves the day!!!

- Airplane out of the fart, say hi to that sweetheart:

(Osuruktan tayyare, Selam söyle o yare)
Sosyal ağlarda paylaş

Fsss....

Arkadaslar siz benim ne savundugumu bidefa anlamamissiniz ki bambaska olgunluk olaylarina olayi cekiyorsunuz...Bidefa zaten 2-3 cümle ile benim olgunlugumu ve kisilik analizimi ortaya cikarman ilginc...

Benim size anlatmaya calistigim Türkiye'nin irtak sorunu, konusma ve biseyler anlatma özgürlügü bana ne itiraf.com daki adamin cami önünde oral yapmasindan.Beni hic ilgilendirmiyor.Burda sadece bir yazi alinmis nerden alindigi önemli degil bu yazinin.Ve bu yaziya karsi cephe almis insanlar cikti...

Siz benim dün actigim konuyu okursaniz icinde cok cok daha fazla argo laf gectigini ama 1 insaninda cikip "burda aile var birader!!ROARAR!!" gibi bunu buraya yazamazsin dedigini görmedim.Bu konuyu buraya kadar acikca anlamissinizdir umarim.

2 konunun farki ne bu durumda...Arkadasin ingilizce bilmedigi icin o konudan bisey anlamamasi degil herhalde.Bu konuda sizi bu kadar iten seyin ne oldugunu ve yükselen bu sesin ne olduguna anlam vermeye calisiyorum amacim hickimseyi kirmakta degil ama grudge in yazdigi "ben bu blu cagi seylerine kolay kolay gülmem sizin gibiler güler" gibi bi tabir iceren bi yazi söz konusu yada ben cok ince düsünüyorum

Wulfgar olgunluk 2 cümleyle veya kelimeyle ölcülcek olsaydi kimse bu forumlara ayak basmazdi.Bu yazdigim ince anlma iceren cümleyi dikkatli okuyup insanlara olgunluklariyla ilgili yorumlarla saldirmazsan sevinirim.Ne sen beni nede ben seni taniyorum.

Umarim ne demek istedigimi simdi daha iyi anlatabilmisimdir. VE neden olayi bu kadar savundugumu anlamissinizdir.Bu konuda din yok siyaset yok küfür yok argo ise benim actigim konunun yarisindan bile az...Ama cok tepki gördü...Biraz toplumumuzun namus bekciligine ara vermesini bi kenara birakmasini istiyorum.bati bu olayi asali yillar oluyor.Almanya da yasiyorum...Yaz aylarinda bahcelerde (halka acik devasa bahcelerde) kizlar külot sütyen - bikinide degil - uzanip güneslenirken kimse kafasini cevirip bakmiyor..Bu kadar rahat bi toplum olmamiz zaten imkansiz ama sorun biraz özgürlük kimse kalkip o yaziyi kimseye zorla okutmuyor...Sadece biraz özveri...Iste biraz özveri ve anlayis icin ki.imi yirtiyorum.Sizde gözünüzü yumun onlarda.Böylece anlayis dogucak...

Umarim simdi daha saglikli anlarsiniz[hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlueStar, 12 November 2003 20:42 tarihinde demiş ki:
herkesin kanı donmus be usta..
haha, gül gec ya bu kdr takıntılı olmayın herif yazmıs..
sanki yanlıslıkla yazmıs, oda ne yin n'oldugunu biliyodur elbet..

bos muhabbetin tasviri bu thread 'e olan reply ler olsa gerek :)

+1 helal olsun.[hline]Yakın Olmak İcin Uzak Dur Benden...
Othranx, 28 October 2003 17:45 tarihinde demiş ki: Helikopter Nasıl Uçar ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...