Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Syberia Anahtar

Batilc

Öne çıkan mesajlar

Ya biliyorum bu tur threadlar cok acılıyo da ben kafayı yemek uzereyim. syberia da ilk bolumde mezarligin ordaki parmaklıklarla kapanmıs in gibi yerin tepesinde duran adamın sapkasının icinde anahtar yeri var ve ben bu anahtari 1 haftadır bulamadım nerde oldugunu biliyor sanız lutfen soyleyin . olebilirim.[hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts

Yeniden Baslasak , Patates mi yesek?

Deli Etmeyin Beni

We Are The Chosen
We've Been Chosen Of All
We Must Keep It.
We Are The Ones Who Are Saps
Dals
Woods
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Valla bitireli çok uzun süre oldu yanlış olabilir diyeceklerim klisenin arka tarafındaki odadan bir heykelin arkasında anahtar vardı sanırım ama nereye kullanılıyordu hatırlamıyorum o olabilir veya ordkai çekmecelerin birtanesi daha uzun gizli bölmesi var ordan çıkabilir[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

bi dakka bakcam simdi o uzun bolmeyi. heykelin arkasındaki cekmeceleri acıyo. dur eger olduysa simdiden opeyim snei olmazsa sorun deil.[hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts

Deli Etmeyin Beni

We Are The Chosen
We've Been Chosen Of All
We Must Keep It.
Dals
Woods
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
lol şimdi aklıma takıldı o adamın şapkası hep öylemi duruyordu yoksa çanı çaldıktan sonramı değişiyordu :) tekrardan başlıyacam oynamaya rofl[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.cheatcc.com/pc/sg/syberia.txt
Ahanda burda hepsi yazıyo.[hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...

DiaBoLiC, 15 September 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
bu cinlerin toplu organizasyonları var bu fotoğrafın internete çıkmasına izin verilir mi???
Sosyal ağlarda paylaş

of ya simdide 2.cd yi gormuo abi 2.cdyi takıorum okeye tıklıorum hic bisi olmuo deli oldum[hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar

Deli Etmeyin Beni

We Are The Chosen
We've Been Chosen Of All
We Must Keep It.
Dals
Woods
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...