Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yermisiniz?

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

said:
Kenderleme, 14 November 2003 21:50 tarihinde demiş ki:
dyna koymamıştır
bi cin arkadaşımızın yaptığı zekilik oluyodur muhtemelen..[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!

e resim değiştikten sonra mesajı var dyna nın[hline]Forumlarınızda kullanılan imzam:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 14 November 2003 21:47 tarihinde demiş ki:
said:
Kenderleme, 14 November 2003 21:44 tarihinde demiş ki:
bi tabak da ben aliyim kaldıysa[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!

PUHAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAA ÖLDÜM!!!!!! (Resme bakcan yeni resme :))[hline]Forumlarınızda kullanılan imzam:

ahuaeuuaehuea geberiyom aehueaueahhueaea
Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 14 November 2003 21:53 tarihinde demiş ki:
abi iğrenç misiniz ya üfffff midem kalktı ayrıca abi hayvanmısınız ya gülüyorum ama diyecek kelime de bulamıyorum terbiyesizmisiniz ya...[hline]Forumlarınızda kullanılan imzam:

herseyı sen baslattın :)[hline]Ölümün hüküm sürdüğü vadiden yürüyerek gecicem ama yinede şeytandan korkmiyacağım....
Sosyal ağlarda paylaş

abi dyna böyle bişey asla yapmaz ki aklıma lmadı şimdi... acaba birinde dynanın passi vardı da o kıllık olsun diye mi deiştirdi? yani direk planlanmış bişi gibi görünüyo çünkü... ne biliyim ben şüpelendim Karpuz Holmes işbaşında...[hline]Forumlarınızda kullanılan imzam:
Sosyal ağlarda paylaş

abi o kadar höö oldunuz biri kalkıp overwrite lasın lan şunu
karpıza yarıldım yalnız :)
terbiyesizmisiniz kardeşim ?? :)[hline]evden mp jk3 oynamak senin neyine 56k bağlantıyla. 1.5 saat uğraşır bağlanamassın işte böyle
I've damned everyone and everything I've ever loved in his name, and I still feel no remorse. No shame. No pity...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sergen, 14 November 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
dynamick erkek arkadasının spermlerini yiyen kadın resmi koymus :-o :yapma:

yemın edıyordum sergen sımdı ha gelır ha gelır sensız olmazdı burası[hline]Ölümün hüküm sürdüğü vadiden yürüyerek gecicem ama yinede şeytandan korkmiyacağım....
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
lol lem accık uyanık olun hadi ben sarmayı yerken baska bişi düşünemedim de
pimspare e upload ettiginizde aynı dosya adı ile bi resim upload ederseniz sonradan o resimle deiştiriyo dierini silip te
simdi topici okuyan bi afacan hemen benim linkteki aynı dosya adı ile bi resim upload etti e haliyle ben koymusum gibi oldu kapiş :)

durun bakim yeniden upload edicem sağlam olaraktan da azınızın suyu aksın :P[hline]Grandmaster Hamburger
Sam, 14 November 2003 02:47 tarihinde demiş ki:
ekşisözlüğü objektif kaynak olarak kabul edeceğime gider uludağ maden suyunu kaynak edinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...