Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yermisiniz?

DynamicK

Öne çıkan mesajlar

• Admin
Valla öhöm kusura bakamyın şimdide nresmi gören adresimi almaya calısacak galiba , hatta yurt dısında olan varsa falan yiyemiyosa feci sövecek ama ama ..

ulan allah belanızı zaten pimspare e resim koyup bole baslik açarsam olacagı buydu yeni uyandım
sitemin ftp si down suan koyamıyom birazdan duzgunce upload edicem
pis herifler ya lol

varmıdır abicim böle bi güzellik :)
afiyet olsun bana ehehe

Şimdi konumuz şu ki seviyomuyuz abicim
bi benmi ayıyım bu alemde tencerenin yarısını yiyip annesinden "ben 2 saat sarmaya uraşayım sen 10 dk da bitir oh ne ala" sitemleri işiten bi benmiyim ya

içinde kuş üzmü olursa cok kral oluyo bu arada :P
farklı bişiler koyup da yapanınız varmı (siz kesin uraşmassınızda anneniz falan yapıyomu deişik malzemelerle)[hline]Grandmaster Hamburger
Sam, 14 November 2003 02:47 tarihinde demiş ki:
ekşisözlüğü objektif kaynak olarak kabul edeceğime gider uludağ maden suyunu kaynak edinirim.

[Bu mesaj DynamicK tarafından 14 November 2003 21:32 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj DynamicK tarafından 14 November 2003 21:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
yedim bitirdim 1 dk içinde karnım zaten toktu dısardan yeni geldim yemek yemişitim
şiş karına kastırıyom
resme bi baktım da gene canım cekti ben gidip gene alam içerden :p
annem komsuya gitti geldiginde kalmazsa ozaman netcem valla
*!kara kara düşünür*[hline]Grandmaster Hamburger
ekşisözlüğü objektif kaynak olarak kabul edeceğime gider uludağ maden suyunu kaynak edinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kenderleme, 14 November 2003 21:44 tarihinde demiş ki:
bi tabak da ben aliyim kaldıysa[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!

PUHAHAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAA ÖLDÜM!!!!!! (Resme bakcan yeni resme :))[hline]Forumlarınızda kullanılan imzam:
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
var var bahçelievler tarafına gelebilecek olana veririm hazır evde kimse yokken :)
maximum 30 dk veya 1 saat dayanır yanlız :)[hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

said:
amarcord, 14 November 2003 21:47 tarihinde demiş ki:
abi resim sapıttı bence dyna'nın pis bir oyununa geldik :)[hline]Yakın Olmak İcin Uzak Dur Benden...
Othranx, 28 October 2003 17:45 tarihinde demiş ki: Helikopter Nasıl Uçar ?

dyna yapmaz öyle şey bence ya abi silin bişey yapın ya terbiyesizmisiniz[hline]Forumlarınızda kullanılan imzam:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...