Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dünyanın en mutlu insanı oluverdim...

Mavi

Öne çıkan mesajlar

İlk defa bu kadar mutlu olduğumu hissediyorum..4 aydır kız arkadaşımla seviyeli, saygılı bir ilişki yaşıyoruz tam bugün 13'ünde 4. ay'a girdik.Her ne kadar yüzünü göremesemde telefonda bana bi kaç söz fısıldadı ve çok mutlu oldum anlatamam.Evt ilk defa böyle bir ilişki yaşıyorum 4 ay süren seviyeli giden çok hoş bir duygu anlatılmaz yaşanır denir ya o tarz sizlerle paylaşmak istedim sadece.
aman nazar değmesinnn[hline]Kuzu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mavi, 14 November 2003 06:15 tarihinde demiş ki:
İlk defa bu kadar mutlu olduğumu hissediyorum..4 aydır kız arkadaşımla seviyeli, saygılı bir ilişki yaşıyoruz tam bugün 13'ünde 4. ay'a girdik.Her ne kadar yüzünü göremesemde telefonda bana bi kaç söz fısıldadı ve çok mutlu oldum anlatamam.Evt ilk defa böyle bir ilişki yaşıyorum 4 ay süren seviyeli giden çok hoş bir duygu anlatılmaz yaşanır denir ya o tarz sizlerle paylaşmak istedim sadece.
aman nazar değmesinnn[hline]Kuzu
tecrubeyle sabittir fazla sevinme,cok sevindiginide belli etme kız arkadasına sakın inan daha uzun surucektir.Saygı&Sevgi diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
tecrubeyle sabittir fazla sevinme,cok sevindiginide belli etme kız arkadasına sakın inan daha uzun surucektir.Saygı&Sevgi diyorum.

Bende ne alakası var diorum.
Aksine iki seven birbirine duyglarını istediği gösteremicekse ne anlamı var o zaman sevip sevilmenin? ilişki yaşamanın? paylaşım lazım.[hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DiaBLeSSe, 14 November 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
said:

Bende ne alakası var diorum.
Aksine iki seven birbirine duyglarını istediği gösteremicekse ne anlamı var o zaman sevip sevilmenin? ilişki yaşamanın? paylaşım lazım.[hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
beni yanlıs anladın, anladıgınıda insallah birgun anlamazsin mutluluklar diliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

pokemon__RIZA quote yerine yanıtla tuşuna basarsan daha güzel görünecek topicler ;]

Bencede Diablesse haklı, strateji üretmeyin ilişkide, yaşayın işte içinizden ne geliyorsa. "Şöyle yapmayayım böyle anlamasın, şöyle görüneyim, kasayım kendimi" diye yaklaşılan ilişkiden hayır gelmez. Keyif almadıktan, rahat olmadıktan sonra yıllar sürse ne olur, gecelik olsa ne olur.

Mutluluklar Mavi =][hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nefr, 14 November 2003 15:24 tarihinde demiş ki:
Yine bir üstteki mesaj; gereksiz quotea değindiğim / Nefr
gine ozur diliyorum Nefr, haklısınız ben sadece gordugum ve yasadıgım ornekleri dusunerek boyle birsey yazdım affedin lutfen beni.

[Bu mesaj Nefr tarafından 14 November 2003 16:00 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim.
Sabahın 6'sı demiş bazı arkadaşlar ;) beni uyutmayan onun sözleriydi zaten.
Kız arkadaşımı göremiyorum çünkü ayrı şehirlerdeyiz en son 3 hafta önce yanındaydım telefon aracılığıyla ile görüşebiliyoruz ancak.
Ama birbirimize sonsuz güvenimiz var.
Herkeze teşekkür ederim.[hline]Kuzu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...