Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Garip bir rüya.. Geleceğe gidebilseydiniz neyi görmek isterdiniz..

mp3

Öne çıkan mesajlar

Uygarlığın çöktüğünü görmek isterdim hatta eğer bukadar teknoloji zehirlenmesinden sonra ayak uydurabilirsem kalmakta isterdim.
Tabi çok ironik olduğu yazdığım ama olsun...Onun için teknoloji kullanarak değilde büyü kullanarak gitsem daha iyi olurdu[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Obscura, 11 November 2003 19:23 tarihinde demiş ki:
aslında düşündümde
dünya yokolmadan önceki ana gitmek isterdim şöle 1 saat öncesine fln
sora da dünyanın yokoluşuyla ölmek

Obscura naptın ya, hayat güzel ne bu acele
zaten hepimiz toprak olacaz 60 küsür sene sonra o zaman ölürsün rahat rahat, daha bu yaşlarda ölümü napacan?
zaman makinası işin tadını kaçırır, hem zamanda olan birşeyi değiştirmek herşeyi altüst eder.. çok istemişimdir geçmişe gidip osmanlının yada türkiyenin hatalarını düzeltmeyi, ama şu anı biçimlendiren geçmiştir, osmanlının hatasını düzeltmek türkiyenin sonunu getirmektir belki de... herşeyin olması gerektiği gibi olması(bu birçok insanın ölümü falan olsa bile) bence en iyisi[hline]Aşağıdakilerden hangisi en aşağıdadır??(viva OSS)
Ardethe bani aydınlattığı için teşekkürler:)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben önce geleceğe gitsem 1 hafta öncesine giderdim. loto sonuçlarını görmek isterdim. Sipanileri aldıktan sonra gider Jennifer Lopezle eğlenirdim. :) Ne bilim... Mehmet Ali Erbil ile Kıbrısta kumar oynardım. yapardım bişeyler yaw :)[hline]Yakın Olmak İcin Uzak Dur Benden...
Othranx, 28 October 2003 17:45 tarihinde demiş ki: Helikopter Nasıl Uçar ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...