Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ÖSS derdi yine depreşti sanırım !!

Dragonmax

Öne çıkan mesajlar

merhabalar, şimdi üniversiteye girdim, baya bi rahatladım, az öncede bi arkadaşımla konuştum, o da yeni lise sona başlio, adam stres olmuş, doğal olarak..
bi düşündüm de benim o lise son zamanlarımı, baya bi zorlayıcı yani.. Hani vrya ben hep sölemişimdir, eğer bi insan lise sonu başarıyla bitirip, ünv, sınavında da başarı gösterebilirse, artık onun belini hayatta hiç bişi bkmez.
direkt yaşamla mücadele yahu, o sınavlar arka arkaya, sen matcıya dersin hoca özz var o der banane, integral var alalala..
sınav yaklaştı, pikolojiin iicene bozuluo, sınav günü, sınav saati, sınav bitti..!!!
yok sonucu, yok tercihi, allah düşmaına vermesin demek gelio içimden yaa...

ee şimdi kimler bu sene öss olayına girio, yada tekrarlio ??

bakın bu arada size bide çalışma neyin yaptım hehe :D

[hline]Mazda Namazda® .::. Liselim .::. Dev Fatih :hrr:

Sosyal ağlarda paylaş

o dert benim başımdada depreşti şimdi ehuehue bu sene salt çimenle beslencem[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

Ne diyonuz bu gece uyuyamadım kalbim falan pat küt çarpmaya başladı bacaklarım titremeye falan başladı korktum tabi baktım geçmiyo daha da kötüleşiyo gecenin 2 sinde doktora gittik babamla. Doktor stresten dedi. Harbiden de bu aralar çok yüklendim derslere üni. gazıyla ama bi yerden yarar sağlarken bi yerden insanın pskolojisi bozuluyo yaw.
Bir hafta ders çalışmicam. PAso paticik'e takılıcam. PEh![hline]Ejderha Gibi Uçarım,
Elf Gibi Sokarım(ok bakımından)...
Sosyal ağlarda paylaş

evet sanırım anlatım bozukluğu yaptım -tüm herkes- :D, heheh, e tabi öss geçince biz de her bi halttan geçiorus hihih, bu arada red paladin, noolmuş sana öle yaw, tmm annıyorum harbi kasış bi iş de, sen kendini nie bukadar harab ediosun cnm kardeşim yaw, yapma böle yazık vallaha, hem sana şunu söliyim harbi harbi hiç de kasmayı gerektirmeyen bi sınav vallaha bak, görceksin, ama önemli olan o son iki ayda insan ötesi çalışman lazım bu çalışmayı yaparsan öss biter, güven bana, kasma kendini...[hline]Mazda Namazda® .::. Liselim .::. Dev Fatih :hrr:

[Bu mesaj Dragonmax tarafından 29 August 2003 14:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sene ne sınava hazırlanırken ne de sınaw esnasında panik olmadım hatta akşama da annemin zoruylaoturup tv den cevaplara bakmıştım tercihlerimi kendim yazdım, yazarkende zaten stres yapmaya vaktim yoktu tıkır tıkır yazdım 24 ünü de :)
(3 tane BÜ vardı :))

ama stresi esas şu bekleme devresinde yaşadım... bende kendimi boş insan zannederdim meğersem boş insan olmak o kadar kolay birşey olmadığı gibi dünyanın en sıkıcı şeyi... kendime sırf iş yapmış oliim diye olmadık işler ayarladım uo bile oynadım :)

bir düşünün hele...
*soruyorlar nerede okuyorsun diye "bıraktım okulu ben" ya da "attılar beni 8 yıl okudum diye" cevaplar verirsin
*evde annem artık bana değilde eylüle kalan ablama "dersçalış"diye bağırıyor
*evde kimse bana çok karışmıyor nede olsa işim gücüm yok
*sabahlara kadar internette dolaşıp zaman çabuk geçsin diye 3 lerde kalkıyorum
*biyolojik dengem bozuluyor
*bir yerden sonra pembe diziler ve A'dan Z'ye porgramı anlamlı gelmeye başlıyor
*ev işlerine el atıyorum (ütü, bulaşıkyemek) çünkü benden başka yapacak boş adam yok
*ders çalışma olayınız olmadığı için masalar dağılmış raflar birbirine girmiş düzensiz olur odam (ki topladım yeni kitaplarımı koyacam :))

işte gerçek anlamda boşlukta olmak boş adam olmak buymuş...

herşeyi geçin... öss yi de okulu da en sıkıntılı zamanınız kazandığınız okulu öğrenme döneminiz olacak... amaç yok, hedef yok...

böğk ne kladar kötü
mesela şimdi bir amacım var eylülde mmatematik çalışmaya başlıyorum :)

ahhh ders çalışmak kulağa hoş geliyor :)[hline]Did you feel the wind
As it blew all around you
Did you feel the love
That was in the air

We're lost in space
And the time is our own

[Bu mesaj BabacumMostors tarafından 29 August 2003 20:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Caranlothwen, 29 August 2003 20:17 tarihinde demiş ki:
bende gireceğim bu yıl. Şu aralar neredese hiç strese girmedeim ama uçuk çıktı o ayrı konu :)[hline]Ast Bilak Parbilakir, Suh Tangus Moipiar
Volfied, 27 August 2003 14:06 tarihinde demiş ki:
En onemli seyi soylemis sana Dracula iste
goz kontagi,

Durduk yere uçuk çıkmaz ama ;)[hline]Silphatos Iceheart
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
(a.k.a ; Grynn , Botanika)

Sosyal ağlarda paylaş

bizden geçti artık girdik rahatladık ama babcuma katılmamak elde değil bende çok kastırdım o yerleştirme sonuçlarını bekleme döneminde evde dört duvar arasında otur dur bi yerden sonra insan hayatın anlamını filan bile sorgulamaya başlıyor , felsefe yapıyor kendi kafasından.bu sene girecek arkadaşlara başarılar ama seneyeki sınav bu son sınavdan bile zor olucakmışş :P neyse korkmayın yaparsınız siz.bende bavullarımı toplayayım artık kolaymı dolap sehpa antalyaya taşınıyorum...acaba yanıma kışlıklarımı alsam yoksa peşimden kargoyla göndermelerini mi beklesem?
*!Toparlanmaya başlar*[hline]PUMA the Flying Kefal!!!(given by BabacumMostors)

Mutlaka sonuna kadar okuyun ve kopun bana dua edeceksiniz...

Sosyal ağlarda paylaş

ben gireceğim. ya da bana girecek. ziyadesiyle göreceli bir konu tabii.[hline]being the god's worst enemy or nothing. which one would you choose? we're the middle children of history with no special purpose or place, and unless we get god's attention we have no hope of damnation or redemption. hell or nothing. which is worse?
burn the museums. wipe your ass with mona lisa. this way, at least god will know your name.

radiant victor!
//system halted. enjoy the silence.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...