Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MMORPG project-entropia cok iyi bedava oyun

Akira

Öne çıkan mesajlar

eğer straticsin entropia ile forumlar veya bilgi verme dışında bir bağlantısı yok ise ben yanılmışım evet :) Ama tabiki hala ilk dediklerim değişmez bence sadece bir örnek olduğunu düşünerek vermiştim o linki. Sadece %5 bir pay ile o kadar insanın bağlandığı bir serverı kaldırmaları çok zor çünkü bir çok insan parasız oynamayı tercih eder o nedenle premium account gibi şeyler orda açılırsa şaşırmam. (buarada bak güzel güzel konuşunca daha rahat anlaşılıyomuş dimi ;)[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DamienThorne, 05 November 2003 20:27 tarihinde demiş ki:
Oyun icindeki butun transferler PayPal sayesinde yapiliyorsa zaten Turkiyeden oynamaya hic gerek yokh.Cunku Paypal turkiyeyi desteklemiyor![hline]

herkesmi negatif yoksa benmi oyle algılıyorum
neyse desteklenenler
http://www.paynova.se/eng/
http://www.paybycash.com/
ikiside Türkiyeyi destekliyor !!!!!
daha ne bahaneniz var !

[Bu mesaj Akira tarafından 05 November 2003 20:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Rapadura, 05 November 2003 21:00 tarihinde demiş ki:
ben bu oyunu 4-5 ay evel indirdim oynamak istedim ama adamlar bi türlü acc yollamadı kaç kere denedim sorun nerde?

acount hemen acılıyo sen yazlnızca sifrende bir buyuk harf biır kucuk harf birde numara kullan bir tek bu zorunlu sitesinden hemen acount acıyorsun 40 sanıye bile surmuyo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 05 November 2003 20:58 tarihinde demiş ki:
iyide bu oyun 437 mb yani cenabet rakam uğursuzluk var bu işin icinde :P[hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Frp-tr.net
Aysikyu

ehehe bu güzelmiş[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

Bahane 3,1,1,1=

Bikerem bu oyun cürük ben bunu 8 sene once oynadım biliyorum hatta admin i bendim baktım para yetiştiremiyorum satıyim dedim sattım sonracıma bu hale gelmiş helal olsun kenkylerime büyük iş başarmışlar yani bu proje benim projem bu yuzden omfg and oynamayın lütfen beni kickliyeceklerdi sadasd off ne diyom ben yaa =)[hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Frp-tr.net
Aysikyu
Sosyal ağlarda paylaş

Benim anlamadığım olay

oyun beleş di mi? istediğin gibi giriyorsun ve kredi kartı hiç bir bilgi vermiorsun? E o zaman ne kaybın olabilir ki?? senin ip numaradan bişeylere girip para alamıcaklarına göre senden??

neyin kavgasını veriosunuz anlamiorum?

ha bi de şunu gördüm bakalım doğru mu anlamışım, sen ya oyundan para kazaniosun maden falna filan ile veya gerçekten kredi kartınla para yatırarak, oyunda para aliosun?
yani adam 40 doları 20 gün çalışarak kazaniosa, sen zenginsen ve para sıçıosan direk 40 doları veriosun ve oyunda 40 doların mı oluo?? bu mudur?

eğeer böle bişey varsa
uzak durulur bu oyundan.[hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman Ardeth'in öngörüsü çok yerinde bence,

Parası olan herif verecek parayı istediği itemı herşeyi alacak, para vermeyenler arasında, büyük bir fark oluşcak, para vermeyenler ya sıkılıp bırakacak ya da para vermek zorunda kalacak , veya

kimse para vermicek, herkes çapulcu takılıacak bunun sonucunda da, adamlar oyunu paralı hale getirmek zorunda kalacaklar bakım , dier geyikler için..[hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Hic yalan soylemeyeyim 20 dolar yatırdım ama su an 40 dolarlık mal varlıgım var iyi gidiyo ama hayat zor yarın ne olacagı belli deil bu arada cok kazık yiyorum genelde her sey cok yeni avcılıkdan kazanıyorum paramı ama burda 1 kusur senedir oynıyanlar var onlardan cok sey ogreniyorum server cok guzel sanırım terzilik yan meslek olarak yapacam avlardan baya kurk ve deri birikti bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

simdi 30 dolarlık silah kullanıyorum bu arada ama neyse baska bir seye deyinecem bu arada burda cok onemli gordum bunu
oyunda cok iyi bir trade olayı var yani birisinden mal aldınız cok iyi craftble itemler 5 dolar degertinde 300 dolara alıcı buluyo gordugum kadarıyla ben bile tufegıme durbun ve laser pointer alıncaya kadar 1 gun dolastım neyse bir de aldıklarınızı auctıon noktaları var buraya koyuyorsunuz ve sure verıyorsunuz ebay dekı gıbı 1 gun veya 2 gun bask-lama fiyatı vede beklemeyi sevmi
yenler icin hemen fais bir rakama hemen alma rakamı yani kısaca her yerde dolasan bir trader burda 20 dolarını sansıda yardım ederse 200 dolar yapabilir yanı hic oyun oynamadan oyunu ozumleyerek ne nerde ucuz nerde pahalı gibi bilmiyorum ben bu oyunu cok sevdim mermi harcarken bile kıyamıyorum nede olsa cok pahalı mermıler ama keske bizden cok kısı olsada daha zevkli olsa oyunda yapanildiginiz mimikleri gormenizi isterdim .
Sosyal ağlarda paylaş

Ha birde tum esyalarımı kasaya bıraktıkdan sonra ozel bolgeler var pk lıgın serbest oldugu oralara gidicem bakarsınız bir clan savasına falan denk gelirim iyi bir meblag falam kaldırırım gecen gun adamın teki 60 dolar loot vermıs aglıyordu o an ne bilksin bana ilham verdigini :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 07 November 2003 01:08 tarihinde demiş ki:
turk gencinin 2 hayalini yiyolar
bedava mmrpg
ve oyun oynayıp para kazanmak afedersin ama bi poh elde edilmez
ha oynucam zaman harcıcm diyosan oyna o ayrı
sonucta kimse beleş para daıtmaz
ama 3 dolara silah aldım diyince icim gitmedi deil 3 dolar olsa
bu arad oyun amerika icin cok guzel sanal oyunda kazandigini sanal oyunda yiyiosun[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği OnursalBaşkanı ve Kurucusu
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa
BonePART From Bestine - Tattoine - Kettemoor- Novice BE, Novice CH
Emaleth, 28 October 2003 20:39 tarihinde demiş ki:
ne de olsa burda admincilik oynayarak yaptığımız mastürbasyonun haddi hesabı kalmadı di mi? iki paragraf daha yazayım da namım yürüsün.
Emaleth, 29 October 2003 17:31 tarihinde demis ki:
ben firçayi ortaya attim, kimseye diil. hele ki bonecuuma firça niye atiim ki, kendisinin bi nevi hastasiyim :)

[Bu mesaj BonePART tarafından 07 November 2003 01:13 tarihinde değiştirilmiştir]

degerli papucumun gm mi beni hatırladınmı ? :) neyse bak sunu soyleyeyim oyunun her yanının inceliyorum su an bug ları cheatleri zayıf noktalarını 2 bug buldum bile mesela androidler cok iyi loot veriyo trexler kadar olmasada bir trex servet veriyo nerdeyse neyse bu androidler mesela haritada bir bolgede size cok kuvetli ates ediyorlar bunları almak cok zor bir de o yorede hayvanlar dalıyo tek zor yanı ama su bug ı buldum oraya gıdınce kendını dırek androıd ates etmeden oldurtursen hayvanlara onların yanında senın cesedını tanımlıyorlar dırılıp bır daha gıttıgınde sana bır daha ates acmıyorlar takı log of oluncuya kadar . yanı sozun ozu ıyı bır oyuncu burdan para kazanabılır sanane de bir cok gedık bulmustum uo da god oyuncu yapmıstım degerlı kankam sazstam bu sayede herkesi alırdı ona da sevgiler burdan . sozun ozu bu oyun ılk levellarda sızden alıyo bu dogru para vermeden hızla kazanmak zor ama daha da once bahseddıgım gıbı mumkum mesela runner olarak para kazanılıyo sıfırdan ben bile bu gun runerlaRA 50 cent verdım ama kuvetlı bır oyuncu burdan gercekten iyi bir para kazanır bana sakın bu para kımden cıkacak demeyın yanı fırma cebınden mı vericek batar falam dıye
SU ornege bakın mesela borsadan ali 10 liraya bir kagıt aldı veliye 12 ye sattı velide bunu mehmete 13 e mehmet de tunca 14 e tuncda 15 e sattı yanı burda herkes yoktan kazandı ama aracı kurumda kazandı komısyon aldı yanı duzen bu sekılde oyunda tıcaretten komısyon alıyor yude bes ama gordugum en ıyı acık attırma sıstemını yapmıslar hayret dıger oyunlar nasıl boyle bır sey akıl edememıs ınanılmaz sırf bu auctıonı bıle gormek ıcın oyuna gırın bakın derım yanı burda 3 aylık bir anarchy onlıne oynadıgınızı dusunun 45 + 20 65 70 dolar gıbı bır para verıyorsunuz ınanın burda o parayla ıyı bır oyuncu baya para kazanır neyse kafanızı fazla karıstırmıyım cunkı goruyorumkı herkes burda cok karsı bu oyuna en bastada kara kedi
Sosyal ağlarda paylaş

birkere, borsada kimse havadan para kazanmaz, birileri kaybeder, sen onun parasını alırsın.
artı biz mmo ları gerçek para için oynamıyoruz ki sırf eğlenmek için oynuyoruz benim verdiğim 12$ ler sadece server ve gm masrafları içindir normalde, adamların serverlarını meşgul ettiğim için onun parasını ödüyorum sadece. bu oyunun sistemi saçma bencede.

Ben hiç dışardan para verip birşey almadım mesela bu güne kadar, hep oyun içi parayla aldım ve oda gerçek para değildi zaten, ha çok çok zenginsindir oyunda parayı koyacak yer bulamıyorsundur o zaman bir kısmını satabilirsin ebay falan gibi sityelerle, sırf oyunun kutu parası falan çıksın diye, yada millete yardım edersin. bunun dışında saçma bence itemlerın bu şekilde gerçek parayla alınıp satılması vs. sırf millleti bağlamaya çalışmaya yönelik bir olay.[hline][i]Wow - Begin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Norak, 07 November 2003 09:17 tarihinde demiş ki:
birkere, borsada kimse havadan para kazanmaz, birileri kaybeder, sen onun parasını alırsın.
artı biz mmo ları gerçek para için oynamıyoruz ki sırf eğlenmek için oynuyoruz benim verdiğim 12$ ler sadece server ve gm masrafları içindir normalde, adamların serverlarını meşgul ettiğim için onun parasını ödüyorum sadece. bu oyunun sistemi saçma bencede.

Ben hiç dışardan para verip birşey almadım mesela bu güne kadar, hep oyun içi parayla aldım ve oda gerçek para değildi zaten, ha çok çok zenginsindir oyunda parayı koyacak yer bulamıyorsundur o zaman bir kısmını satabilirsin ebay falan gibi sityelerle, sırf oyunun kutu parası falan çıksın diye, yada millete yardım edersin. bunun dışında saçma bence itemlerın bu şekilde gerçek parayla alınıp satılması vs. sırf millleti bağlamaya çalışmaya yönelik bir olay.[hline][i]Wow - Begin

borsada yukselislerde herkes para kazanır kımse kaybetmez eger acık pozısyonda deılse ki bu oyunda zaten bır esyayı acıga satazmazsın oyun cıkalı 2 sene olmus adamlar cok ılgılenıyor 5.2 patch yenı cıktı bence gelecek vaad edıyo yanı daha yukselıste neyse ne dıyeyım herkes karsı sende oyle ol bak anlatmadıgım burda mımınkler ınanılmaz adamın herturlu el ve yuz haraketlerını yaopıyor 10 cesıt dans edıyor ofkeden saısırmaya sevınce merraka 25 cesıt mımık var yani sen istersen bunu chat progpramı olarak da kullanabılırsın krakterını bıraz kabılıyeylıysen cok guzel bıcımde yaratabılıyorsun ugrasırsan sana bıle benzeyebılır bana borsayı anlatma 18 sene ekran onunden kalkmadım ben 18 senemı verdım . 89 dan beri turkiyede borsadayım 6 sene ozel broker kullandım neyse burda yazmak kolay ama bana sakın kımse borsa hakkında gevelemesın :) pls!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...