Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ne işimiz var burada(1)

Soulbringer

Öne çıkan mesajlar

''Düşünüyorum da bu akıp giden yağmur suları;beni de alabilirmi?
Gerçekten alabilirse kabul edebilirmi beni o coşkun ve suskun sürüklenmesine?Taşa oturduğumu biliyorum ama birazdan onuda unutucağım için düşünmemin faydasi da yok.Koşuşturan çocuklar yağmurda ıslanıp üşütücekler.Ama bunu hiç şu yağmur damlalari umursuyor mu?Eh hayat belkide bir çocuğun hatasi ve yağmurun onu hasta etmesinden daha sığdır diyorum.Ama birazdan bunu da unutucam ve cam pervazindan başka birşey hatırlayamayacağım.Ahh!Bu kalbimin ağrısıda nezaman biticek diyorum hep.Ama acıyınca aklıma gelip acı dinince susuyor ve gidiyor.Terk eden bir kadin misali.Eh ne yazık beni kayıp ediyor diyeceğim ama ben kendimi zaten kayıp ettim.Yoksa bu hiç bilmediğim sokaklarda olurmuyum?Hani neydi şu film in adi.İnsanlarin hepsi makinelere bağlıydı.Ah unuttum iyimi.''Sokak kedisi yağmurdan sırık sıklam olmuş şekilde sessizce iyi giyinimli ama saçı başı dağınık adami pür dikkat dinler bir halde bakıyordu.''Sen ne şanslısın farkındamısın?Güneşi düşün.Diyorum ya hüznü hiç tatmadinmi...Tattin.Ya kıçına yediğin bir manav tekmesi yada pisst demeleri...
Bende öyle kovuldum bu gördüğün yapılar yapılmadan önce şu lanet kiliseden.Sonra mi sonrasi basit sürüden ayrıldım kurt kaptı.Kaptı kapmasinida bana öyle birşey verdiki.Mirlama süt falan değil düpedüz Tanrının gazabı olmalı bu.Eh bir kız arkadaşim vardi.Josephine ne güzel bir kızdı o öyle.Bir yürürdü bak şu anki gördüğün yer bir pazardi.Ah hatırlıyorum neyse o pazardakilerin hepsi hayrandı ona.''Eski kilisenin çanlari ile yer sarsılıyordu adeta.Kedi bir köşeye sindi.Karaltıda kalan saçı başı dağınık adam bastonuna tutundu ve gölgelere çekildi.

Hemen arkasindan dökük bir duvarin ardindan iki genç firladi.
''Jess cektin mi?''Kiz olan suskunca bakti.''Neyi cekicektimki?''
Erkek olan kızın suratina bakti ''Ne neyi cekicektin?''
Kız olan ''Elimdeki nerden çıktı''Fotograf makinesini gösteriyordu.
Oğlan arkasını dönüp ilerlemeye başladı boş yolda.Kız da elinden makineyi düşürerek onu izlemeye konuldu...

(To /be contuıned...)[hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
What if God was one of us
Just a slob like one of us
Just a stranger on the bus
Trying to make His way home
....................................................
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...