Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Emu:Game boy advance

hired_gun

Öne çıkan mesajlar

valla edinin bi şekilde süper şeker oyunlari var emulatöre kurdum resmen dier 3d süper graphli oyunlar falan yalan oldu dokunmuyorum bile ...
386-486 da oynadiğim oyunlarin hepsinin türevleri var ...
örneğin şu anda deli gibin oynadiklarim:
-->mecha aynısının tıpkısı dune 2 RTS , 3 ırk var grafikler dune 2 den daa da güsel hemde. ayrica oldürdüünüz enemyleri scv lerle research centerda araştirip onlarin teknolojilerini kendi ünitelerinize adapte edip upgrade ediosunuz falan :)
-->final fantasy - pokemon - zelda : gülmeyin ama süper zevkli bişii .. şimdi annadim pokemonun niye çılgınlık yarattiğini .. ayni tamagochi ler gibi üstelik oyun adventure .. final fantasy ve zelda zaten anime charlarla süper şeker , oynayanlar bilir darksun in oyun şeklinin grafikleri süper daha güzel olani...
--> mario kart ; zamaninda whacky wheels oynayan varmi bilmem ama aynisinin tipkisi , sadece luigi mario yoshi falan kullanio arabalari ...
-->pinball dreams : pinball dreams in aynisi
-->sonic - mario world : eh onlari ad bilmeyen yoktur...
[hline]yani bende hastalik oldu öyle diyim zevkli vakit geçirmelik renkli oyunlar ayrica 2-3 mbcıklar ole indirin bi köşede dursun şeklinde :) [hline]Vanity is my favourite sin¹
¹kibir en sevdiğim günahtır ...1...2...3

[Bu mesaj hired_gun tarafından 12 November 2003 15:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...