Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hecate ne demktir ?

blademaster

Öne çıkan mesajlar

ehe eniştenizin bilgisayarlarla en ufak bir alakası yoktu.
benim sayemde azıcık internet gezmeye, sağa sola mail atmaya, kazaadan mp3 emmeye filan başladı yeni yeni...
ben anlatıyorum ara ara ona burda olup biteni ama gelip de burda boy göstericeeni hiç zannetmem :))
sevmiyor internet community olayını fazla...
Sosyal ağlarda paylaş

Antalyalı Nefr Efendi den net alemine akmış bayanları incelemenin püf noktaları
6 ciltlik kumsalların ustası tarafından derlenmiş bu eseri kaçırmayın

lol[hline]It's all a puzzle, isn't it, Joseph? Like a game of chess, perhaps. The pieces move, apparently aimlessly, but always towards one single objective: to kill the king. But who is the king in this game, Joseph? That is the question you must ask.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emaleth, 11 November 2003 13:47 tarihinde demiş ki:

saklayacak bişey yok efendim, şeffaflık politikamız var. (transparan anlamında diil :P)

AHAAHAHAHAHAHAHHA...
Bende okudum noluyor diyorum hahaha...

Pazar Eki :
"Emaleth saklıyacağım birşeyim yok dedi!Istediğimi giynirim dedi.Sayfa 12.Yazan : Emre Hedehödö"

Pazartesi günü 1. sayfa :
"Emre Hedehödöyü kaybettik.Nur içinde yatsın.Odasında yüksek miktarda terlik bulundu.En enteresanıda ağzına terlik tıkanarak ölmesi.Polis araştıyor..."[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."
Book of Revelation Chapter 13 Verse 18

[Bu mesaj Alexi_Septimus tarafından 11 November 2003 17:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...