Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bi zahmet yardim edin lutfen.

quamor

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar benim bi maruzatim olcakti.. Yardimci olursaniz sevinirim.Google da veya burda arama yapmak istedigimde mesela "e" tusuna basiyorum daha once "e" ile yazilmis tum kelimeler altta cikiyo bundan nasil kurtulabilirim bi yardimci olursaniz cok sevinirim.. cikmasini istemiyorum yada sifirlamak istiyorum.
(win XP ) kullaniyorum.[hline]ALI G. MY BITCH
Sosyal ağlarda paylaş

Yese basmasaydın çıkmazdı.[hline]"Üzgünüm dostum ama, sana tutkuyla bağlananlar bir gün seni terk edecekler. Çünkü onlar sana değil, kendi tutkularına tapıyorlar yalnızca. Bir gün gelecek, o tutkuları başka bir tanrıça bulacak. Senden daha güzel, daha güçlü, daha yüce bir tanrıça ! İşte o zaman sen unutulacaksın. Kendini onların öğütleriyle var ettiğin için de, unutulduğun zaman yok olup gideceksin."
Sosyal ağlarda paylaş

internet explorer ı açtıktan sonra Araçlar -> İnternet Seçenekleri -> Gelişmiş sekmelerini takip et ardından sağ altta Varsayını Yükle tuşuna bas. %50 hatırlama olayını tekrar soracaktır.[hline]no woman no cry
| Soldat Servers | XaYd3r | Professional |
| Dark Age Of Camelot | Kay | Xayder Deadsoul | Inconnu Necromancer | The Hun |
| Ultima Online | Nebula | Locus | Akhyls Jaso & Jimmy |
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 09 November 2003 18:18 tarihinde demiş ki:
history ni ya da file lari silersen resetler[hline]Var var var.
-A Khajiiti Saying

tamam sildim hepsini duzelmedi. baska hangi file lari sileyim??
Araclar sekmesinden de duzeltmeyi yaptim cookiler le ilgili olabilir mi?_[hline]ALI G. MY BITCH
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...