Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rocky nin Müziği

Mandoo

Öne çıkan mesajlar

Evet bu ünlü Sylvester Stallone filmi nin müzik mp3 ünü nerden bulabilirim ya çok aradım bulamadım ya...

Hem bu filmin hemde dier filmlerin mp3 leri lazım....[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Mandooo : Köyünden kopup paticik alemine dalan ACILARIN ÇOCUĞU!!
Sosyal ağlarda paylaş

en ünlüsü ete of the tiger dır surviver dı sanırım grubun adı.
ama tabi bi sürü şarkı var.
-livinig in america
-there is no easy way out (en sevdiğim)[hline]
...Me
DiMarziolu Strat Squier satılıktır.
Numb, 02 November 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
evet boyama kitabın varsa onu alıyım lütfen. tüm dünyayı maviye boyamak istiyorum.

[Bu mesaj Numb tarafından 03 November 2003 02:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ya benim dediğim şarkı dın dın dın felanlı olan ya şimdi melodisini yazdırmayın bana :D

Hani tam action sırasında arka fondaki müzik[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Sosyal ağlarda paylaş

ya ben google da arattım makineyle cebelleşmeye dewam ediyorum camdan sallıcam bulamadım ya!!!!abuk subuk linkler var... siz rica etsem bana o değerli zamanınızı harcayım link bulabilirmisiniz....ha ben hala aramaya dewam etcem bu arada lütfen.......[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Sosyal ağlarda paylaş

ehe Bende full olarak hepşi var..
Mp3 olarakta,kaset olarakta :P

Antrenmana çıkarken mutlaka Eyeofthetiger calmak zorunda.. :P

şöyle dik bir yokuşta iyi gaz veren şarkıdır..[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Bir 31.10.20 05:58 Tarihli BonePart incisi: o ne uyumadan vurdurman mi lazim
Sosyal ağlarda paylaş

Çok uzun yıllar önce Survivor Türkiye'yi turne planlarına katmış. Ama daha sonra menajerleri "türkiye'de terör var" gibi bi bahaneyle iptal ettirmiş konseri... Hep bunun üstüne düşünürüm Survivor denilince. Ama Eye Of The Tiger güzeldir. Çok severim ;)[hline]Selamon, 06 October 2003 20:20 tarihinde demiş ki:
"cem uzan ın ipiyle kuyuya inilmez"
Sosyal ağlarda paylaş

evet arkadaş çevremede sordum eye of tiger mış ama bana link lazım ya....

Ha zaten ben bulsam manyak motive edici bi şarkı ya :D yazılılara onunla çalışsam 100 alırım o derece :)[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Sosyal ağlarda paylaş

vala bu şarkıyı bulamıcan yer yok gibi bişey..kazaa dan bak dicem ama ondanda haberin yoktur herhalde nerden bulurum dediğine göre :)
www.kazaa.com
buraya girip indir bu programı sonra kur. ve istediin bütün şarkıları indir bu program üstünden.
ey gidi napster eyyyyyyy... napster ın kapanmasına sebep olan metallicaya kafam enters. [hline]
...Me
DiMarziolu Strat Squier satılıktır.
Numb, 02 November 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
evet boyama kitabın varsa onu alıyım lütfen. tüm dünyayı maviye boyamak istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ya abicim siz çok zekisiniz ya sen olm harbi burda harcanıyosun!!

kazaa yı bende biliyorum ama nefret ettiğim programların başında gelir bana adam gibi bi link verin işte...ordan belki başka şarkılarıda indircem ne biliyosunuz? Tekrar ve tekrar rica ediyorum[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mandooo, 07 November 2003 22:27 tarihinde demiş ki:
ya abicim siz çok zekisiniz ya sen olm harbi burda harcanıyosun!!

kazaa yı bende biliyorum ama nefret ettiğim programların başında gelir bana adam gibi bi link verin işte...ordan belki başka şarkılarıda indircem ne biliyosunuz? Tekrar ve tekrar rica ediyorum[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Milletin zekasıyla uğraşacağına kendi zekanı yoklayıp google'ın ne işe yaradığını bi sorsana kendine? Bukadar zormu bir şarkıyı yada kazaadan başka bir filesharing programı bulmak?
Sosyal ağlarda paylaş

sonuca ulaşmaktan çok uzaklara sürüklenen bi topic daha.....tamam bu soruyu hiç sormadım farzedin bu da hayatın akışına karışıp tarihte yerini alan bi topic olarak kalsın........[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...