Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AdsL

Todesengel

Öne çıkan mesajlar

Turkiye Adsl e kavustu nihayetinde ha!! iyi iyi.. ADSL kullandim. guzeldir iyidir de 128 kbps biraz yavas kalir diyorum 256 kbps alamiyormusun? upload hizi ne? 56kbps mi? ha bu arada adsl'in tek eksisi guvenlik acigi riskinin biraz fazla olmasi, bu konuda bilgilenin adsl kullanacaksaniz..

[Bu mesaj pretender tarafından 05 November 2003 00:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler ADSL Almayın çok kötü
( *kendisine port kalması için cinlik eder *)

Yaf hakkaten 256k çok pahalı yani benim bildiğim 1 tane limon alırsın 500bin dir
3 tane alınca 1 milyon olur?

Yok bu telekomcular bi garip fazlasını alıyoruz 2 katından daha pahalıya geliyo =(

256k ların önceliği war bu arada direk olarak 1. sıraya yerleşiyo almak isteyenlere duyrulur ama Ist. Bahçelievlerde yokmuş böyle bir uygulama!! ;)[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

Bi santrale ortalama 100 port werilcek desek
10 tane internet kafe olsa sondaki 10 kişiyi birdahaki ihaleye dek otomatik olarak bekletir.

Onun dışında Türkiye'yi okadar küçümseme şirketle neyi kastettiğini tam olarak anlamadım fakat Türkiye de internet oldukça rabet görüyor. Eğer günümüzde otogalerilerinin, emlakçıların, marketlerin vs bile web siteleri varsa daha büyük şirketler'in Internet'ten çaktığı apaçık ortadadır.[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

Git sıraya gir sonra sor kaçıncı sırada olduğunu =)

Yada sıradaysan gidip sor yinede kaçıncı sırada olduğunu gıcıklık yapmak için söylemezse bilemicem ama söyler heralde..

Ben sıraya girdiğimde 300 kişi wardı en son gidip sorduğumda eylülde fln 91. sıradamı neydim..[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...