Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

60 ların müziği (Yardım!!!)

Mortis

Öne çıkan mesajlar

Haftaya ingilizce'den 3 arkadaş projemiz var,
Konumuz 60 ların müziği. Tabi anlatım kısmı falna filan onlar halledilebilecek şeyler fakat biz sunu farklı olsun die arkadaşla sınıfa 2 gitar getirip bi parça çalacaz. Akustik ve klasik olacak, (elektro, ve anfi taşımamız biraz zor olabilir...)

Ama hangi parçayı çalacağımıza karar veremedik. Az zamanımız olduğu için kompleks olmayan, sade, ve tanınmış bir şarkı istiyoruz.. Rolling Stones dan, Beattles daln falan olabilir, ama Jimi Hendrix falna demeyin yani :)[hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

ya baktım şimdi tablere , ne biliim adam öle bi çıkarmış gibi akor yapiim die

şekilden şekile girmiş

--0-
--8-
--7-
--8-
--2-
--1-

gibi akor var nerdeyse :)[hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

Elektro çalmak istiyorsaniz pasa pasa gitarinizi getirin, Keysudar'a söyleyin, o size verir amfi fln..
let it be'ye bak.
ama yesterday kisadir, daha güzeldir..
(hummel geliyorsa direk let it be yap. adam seviyor.)[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

boat on the river iyidir. take me baack to my boat on the riiiveer i need to calm doown i need to calm dooooown

:[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mortis, 05 November 2003 20:24 tarihinde demiş ki:

--0-
--8-
--7-
--8-
--2-
--1-

said:
yazdın bunu basabilmen için protoss falan olman lazım.. beatles da benim bildiğim kadarıyla hiç protoss veya başka uzun parmaklı uzaylı türü yok[hline]It's all a puzzle, isn't it, Joseph? Like a game of chess, perhaps. The pieces move, apparently aimlessly, but always towards one single objective: to kill the king. But who is the king in this game, Joseph? That is the question you must ask.

[Bu mesaj arcane tarafından 06 November 2003 00:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...