Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Keman dersi alabileceğim mekan

HalbadaR

Öne çıkan mesajlar

tam şimdi yurdaer doğulu diycektimki :)
aslında evet pahalıdır. ama taksime kadar giderim diyorsan orda akademi istanbul var .pera müzik evi var. aznavur pasajında alt katta var bir tükan pera diye orda da vardı sağlam bir hoca ama isim hatırlamıyorum. bence taksime doğru bir uzan sen .Kolay gelsin:)[hline]
...Me
DiMarziolu Strat Squier satılıktır.
Numb, 02 November 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
evet boyama kitabın varsa onu alıyım lütfen. tüm dünyayı maviye boyamak istiyorum.

[Bu mesaj Numb tarafından 04 November 2003 22:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yeni başlamamıştır belki adam kardeş. yani yeni başlayanlar için tamamda. belki adam biliyordur. ayrıca taksimde kesin bulursun bir hoca. hatta ben gittiğimde bir bakiim. telefon falan yazarım.[hline]
...Me
DiMarziolu Strat Squier satılıktır.
Numb, 02 November 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
evet boyama kitabın varsa onu alıyım lütfen. tüm dünyayı maviye boyamak istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

6 aydır çalıyorum
Açıkçası bu işi mükemmel keman çalmak için yapmıyorum.
Mutlaka ii çalmak isterim ama 15 yaşındayım ve açıkçası bundan sonra öyle mükemmel birşey beklemiyorum. Çünkü parmaklarla ilgili sorun fln oluyor yani ağaç baya bi yaş olması lazım. :) Yani sonuçta ders alacağım , istiyorum çalmak çalabilmek. Evet taksim de olabilir yani aslında imkansız değil.
Taksim civarında bildiğiniz yerler varsa onları da bir zahmet :) saygılar hörmetler[hline]VATAN SAĞOLSUN!

http://www.harbici.com
Sosyal ağlarda paylaş

ataköy'de ispirtohane var hani eskiden satan mekaniydi.
orayi yenilediler.
orada 2 kurs var, git konus. biri itu'nün konservatuari, digeri ise Turk Musiki'si konservatuari, ama bati egitimi veriyorlar.(lol)
teketek ya da gruplu farketmez. hatta gruplu daha iyi.(denedim ordan biliyorum)[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...