Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

anket: "süt çocukları" /ema

Emaleth

Öne çıkan mesajlar

1) süt çocuğu ne demektir?
süt emzirme dönemi fizyolojik olarak bitmesine rağmen hala anneye çok yakın olan, bir dediini iki etmeyen insanlardır
2) sık sık kullandığınız bir laf mıdır?
hayır. ama arada bi kullanırım
3) süt çocuğu diye bir yarışma programı olsa seyreder misiniz?
ehehe sanmıyorum. bi bakarım ama prog.ın içeriği flm iiyse izlerim.ama aynı program farklı bi isimle yayımlansa daha iyi olur.
4) sizce bu programı kimler seyreder?
benim tanıdıklarım değil.
5) üzerinde süt çocuğu yazan bi tişört giyer misiniz?
hayır[hline][i]
qu est ce que c'est:viande
Sosyal ağlarda paylaş

1) Süt çocugu bazi konularda bazi yerlere bagimli olan bagimsizligini tam kazanmamis(anne genellikle) insanlara verilen lakaptir

2) Süt çocugunu çok sIk kuLLanmam. Kullanmayali bi 4 sene falan oldu galiba

3) Boyle bi yarisma olsa izleyebilirim eger içerigi kuvvetliyse

4) Böyle bi yarisma olsa olsa çocuklara ve zeka yasi olarak 0-6 ya hitap eder.

5) Böyle bi tişört giymem.[hline]

Dongi dongi dongi dongi dabidaba

Querquobad Quane [SnowLords]
Sosyal ağlarda paylaş

aile büyükleri ile Tabu oynanılırken (halalar amcalar yengeler)ablamın bana "muhallebi"yi anlatırken "hani şey çocuğu vardır böle süt çocuğu gibi" şekinde kullandığı benimde karşılık olarak "o... çocuğu" diyerek cevapladığım terim, sıradaki?

kullanmam, kullandırtmam, kullananları uyarır, daha olmazsa köteklerim

hiç zannetmiyorum ama adı "süt bıyığı" diye bir program olursa kaçırmam
(ehhe böylebir programla ilgili aklıma süper şeyler geliyor :))

süt içmeye özendirilen ilkokul dönemi çocukları

böle bol kaslı adaleli uzun boylu... kısacası dalga geçecek olan birini dövebilecek bir kapasitede olsam seve seve hatta gururla :) (çok ciddiyim)[hline]Isn't it funny? Let's try something else...
Sosyal ağlarda paylaş

mecazi anlamda; sorulan sorulara cevap vermekten korkan, baş kaldırmaktan cekinen, isyankar olmayan, sesi cikmayan, bugunku argo karsılıgı "ezik" olan kimselere verilebilecek, kaba bir sıfattır

hayır, ama sütü severim.

programın icerigine baglı. ama gercek süt cocukları kamera karsısına gecmek için cok utangac olacakları icin pek ilgimi cekmez heralde. ha cıkarırlar programa dark gibi süt cocugunu ("abi dalmayalım buna atlantic shardını dar eder bize"), bi guzel ezerlerse gulmek icin seyrederim.

iyi bir reklam kampanyasına baglı

süt babası yazsa giyerdim, lakin inek ciftliklerinde cok calıstım. cogu kişinin giyecegini sanmıyorum.

[Bu mesaj dark-dr tarafından 07 Mart 2003 19:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emaleth, 06 Mart 2003 11:28 tarihinde demiş ki:
özellikle hala ilköğretimde olanlara soruyorum (değilseniz cevap verirken belirtin lütfen):

teşekkür ediyorum.
emaleth "her gün başka bir şeyi merak eden" teyzeniz.

1- Sünepe , ana kuzu , kavga etmeye korkan karı kılıklı , genelde gay tipli lavuklar...

2- İşim olmaz

3- Sanmam

4- Giymem , çevremde de giyen adamla işim olmaz. Hadi onuda geçtik giyenleri gördüğümde ezik gözüyle bakar hatta üstüne deli gibi dalga gecer. Ters bi lafında da kafasını gözünü kırarım...[hline]Asla kimsenin umudunu kırma; belkide sahip olduğu tek şey o'dur.
XÆ®ø ƒâ®ß®Ìgh™[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

1-)Süt çocuğu muhtemelen max 5.Sınıf düzeyine kadar argo anlamda kullanılan korkak sünephe erkek gibi erkek olmayan anlamında kullanılan bir kelimedir.Çocukları süt içmekten bile soğutur.
2-)Nerden baksan 11 12 senedir kullanmıyorum.
3-)İçeriğine bağlı ama böyle bir ada sahip programın içeriğininde pek ilgimi çekeceğini sanmam hatta ilgimi epi çekmesi gerek isimden kaybediyor çünkü.
4-)Walla çocuklar izlese dicem izlemezler çünkü onlar için çok daha itici bi terim.Way bea sende süt çocuğusun demek o programı izliosun onlar gibi süt çocuğu sende :).Kimler izler belki anneler çocuk severler tabi içeriği bilemicemde ada göre yorum bu Ayy ne şirin şey hesabı yirim onun elma yanaklarını falan
5-)Aslında giyerim sonuçta benim kompleks yapacak bir durumum yok hatta geyik bile olurdu severim o tip uçuk ilginç t-shirtleri ama kız arkadaşım istemezdi o ayrı o olmadığı zamanlar ancak :)[hline]Thief of Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

1-Korkak,kaotik aktivitelerde yer almayan, sakin,annesinin sözünden çıkmayan,ailesi tarafından özgürlüğü fazlaca elinden alınmış,genelde erkek popoülasyonu fazla yerlerde ezik duran tipler.
2-Ehhh çok seyrek kullanırım hatta artık kullanmam argo kelime dağarcığımca daha estetik kelimeler war :)
3-içeriğe bağlı ama küçük çocuklar çıkıcak herhalde ? o zaman izlemem büyük ihtimal sıkıcı olabilir bizim için
4-işi gücü olmayan adam seyreder kim seyredicek :),ve işi gücü olmayan çocuk seyreder,ama çocuklarında seyretmek için özellikle bekliceklerini zannetmiyorum,televizyonda zaplarken rastlarlarsa izleyebilirler zaman geçirmek için
5-Full beyaz tişört ün üstünde sadece süt çocuğu yazıyosa giymem,o zaman gerçekten süt çocuğu gibi gözükürüm :)
makara yapmak i,çin giyilebilir tabi[hline]Lord British Sucks
This song is for anyone........fucky
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...