Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Horace yeni bass gitar alıcak.

horacegoesskiing

Öne çıkan mesajlar

Lightwave Saber
Laser pickup (manyetiksiz, piezo tadında) Akustik ayarında temiz alt gürültüsüz. Perdesiz.
Bolt on. Şık!

Lakland 55-02
Boyunda Jazz manyetik, aşaada MM manyetik. Çılgın atan cinsten. Stingray tadı var ama fazladan ton da var. Bolt on. Şık ki ne şık.

Peavey Cirrus 5
Şıpşık. Çift jazz humbucker. Süper ton. Piyano tadında. Ton varyasyonu çok iyi (lakland kadar olmasa da) Neckthrough.

Hankısını alsam? Stingrayden vazgeçtim. Bunnarım haricinde tavsiye almıyım mümkünse.[hline] Bütün dünya buna inansa, bir inansa, hayat bayram olsa...
Sosyal ağlarda paylaş

hakkaten ayrı. 2 ile 3 o kadar ayrı diil aslında tonal olarak. lakland o çok beğenilen stingray tonunu çot! diye koyuyo ortaya öyle bi artısı var. cirrus da hem çok şık hem neck through hem de parmaklama olayında daha bıdıbıdıbıdı tonu veriyo. çok kararsız kaldım. valla.

evet bi de elimdeki jazzbassı satmasam 1'i kesin alacam ama perdesiz elimde patlar mı diye korkuyom :)[hline] Bütün dünya buna inansa, bir inansa, hayat bayram olsa...
Sosyal ağlarda paylaş

Iste perdesiz calmak her baba yigidin harci diil ben onu biliyorum bi tane de perdeli olsa ii olur yani ama diosan ki eldekini satip alicam o zaman 2-3 arasindaki tercih senin caldigin tur ve ses kalitesiyle herseyden once senin kendi denemenle ortaya cikar gibime gelio tabi ki sen bu isten bendne daha ii anlarsin biz sadece kendi capimizda caliyoruz[hline]Playing the king in my kingdom!!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Unclecan, 02 November 2003 20:57 tarihinde demiş ki:
tabi ki sen bu isten bendne daha ii anlarsin biz sadece kendi capimizda caliyoruz

Ben de kendi çapımda çalıyom len. Öle yardırmış bi adam filan diilim yani.
Ha ama çapım 136 cm... :-P[hline] Bütün dünya buna inansa, bir inansa, hayat bayram olsa...
Sosyal ağlarda paylaş

Delacım. O manyetik geçen sene NAMMda tanıtıldı. Yepyeni bi teknoloji onun için şimdilerde almak akıllıca. İlerde muhtemelen paalancak. Herkes memnun. Yalnız sadece bass manyetiği olarak yapıldı. Muhtemelen elektrik gitar için yapılmıcak.[hline] Bütün dünya buna inansa, bir inansa, hayat bayram olsa...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...