Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hersey Paramı?

Llama

Öne çıkan mesajlar

ema abla yetıs buraya....[hline]Llama'nın annesi:İnsanı tanımak için;yiyip iççen,alışveriş yapcan,o kimse ile çalışcan...
Absolut, 30 October 2003 17:54 tarihinde demiş ki:
HANCI ŞARAP GETİRRRRRRR, SERVİSİ KIZINNNN YAPSIN HOHOHOOO
Güzel olur hakkaten.
Sosyal ağlarda paylaş

llama konusurken azına mukayet ol :) ekran sulandı :)

Tükürüp durma :)

Neymişmiş Ema apla buraya yetişmiş. Hade len ordan :)

Llama senle uğraşıom ama hade hayırlısı :) alınma ama :)[hline]Kibir En Sevdiğim Günahtır....
Othranx, 28 October 2003 17:45 tarihinde demiş ki: Helikopter Nasıl Uçar ?
Sosyal ağlarda paylaş

ılk satırı okurken sasırdım :)
dedım ne oluyoz heheheh ugras kardesım sorun degıl[hline]Llama'nın annesi:İnsanı tanımak için;yiyip iççen,alışveriş yapcan,o kimse ile çalışcan...
Güzel olur hakkaten.
Sosyal ağlarda paylaş

hosuma gıttı acıkcası herneyse kardesım ozelden konusalım da konu sapmasın[hline]Llama'nın annesi:İnsanı tanımak için;yiyip iççen,alışveriş yapcan,o kimse ile çalışcan...
Güzel olur hakkaten.
Sosyal ağlarda paylaş

ya olay, onda degil. ugraslar önemli. ise alacaklari insanlarin hayat görüslerini de anliyorlar bu sayede. sadece eve kapanip ders çalismis bir adam mi bu, yoksa ayni zamanda sosyal mi?
bunlar önemli.
bu arada akilli adam allem eder kallem eder bir is bulur, bi yerlerden para kazanir.[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

okulda anlatılan uzuuun derslerin özetini yazmak gerekirse...

para herşeydir...

ama tabii sen manyaksındır, çıkarsın dağ başına herşeyden uzak ilkel insan gibi yaşarmısın... bence yaşarsın sonucunda yüzyıllar önce insanlar (özellikle sanayi devrimi ve klapitalist sistemin doğuşundan önce) bir şekilde yaşayabiliyorlardı ama iyi ama kötü

işte modern dünyada tüketici olarak kaldığın sürece her şey paradır... evinde kendi ekmeğini yapardsın bahçende kendi domatesini bibierini vs yetiştirirsin pazara çıkma ihtiyacın yoktur işte o zaman herşey para olmaktan çıkar[hline]Ve sen ben, değirmenlere karşı
Bile bile, birer yenik savaşçı
Akarız, derler gibi denizlere
Belkide, en güzeli böyle
Sosyal ağlarda paylaş

bı kıza nasıl ısmarlatırsınız abı ya yedıklerınızı ıctıklerınızı ne kadarda uzun bır bırlıktelık olsada ben cebımde para oldumu mutlaka butun hesabı odemek ıcın cabaların yanı ben salakmıyım? bunu yapıyorum dıye...[hline]Llama'nın annesi:İnsanı tanımak için;yiyip iççen,alışveriş yapcan,o kimse ile çalışcan...
Güzel olur hakkaten.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
edi, 01 November 2003 18:32 tarihinde demiş ki:
1) bazi kizlar vardi ben ogrenciyken, resmen sevgilisi varken para biriktirirlerdi, herseyi zavalli cocuga yikarlardi, bu ayiptir, kendisinde varken paylasmayan insandan hayir gelmez zaten
2) alman usulu olayi: cok buyuk bir yalandir ve de son derece cirkin gozukur, yani kasanin onunde, simdi sen bana iki milyon ver, hah ben de simdi bes milyon vereyim sana gibi bi cirkinlige donusur, uzak durunuz
3) en guzeli, mesela biri yemegi oder, dieri, bari ya da sinemayi, ya da bi gun birisi, baska bigun dieri vs seklinde yapmaktir, ama bunu da eveeet dun ben odedim bugun sira sende ye cevirmemek lazim
4) herkesin donem donem parasal sikintilari olur, o zamanlarda karsikine destek olunmalidir, yani sosyal yasamin surmesi acisindan, yani erkegin parai yoksa o donem icin hic mi gezmeye gidilmicek
5) amaaa, devamli olarak cebinde parasi olmayan bi adamla olmaz (yani lise yillarini kastediyorum tabi, cunku herkes ailesinde besleniyo o yillarda), ileriki yillarda kimin eli daha bolsa agirlikli olarak o oder kimse de rahatsizlik duymaz
6) hersey olmasa da para cok sey demektir, cunkupara olmadan hayatin keyfi cikmaz, butun zevkler icin odemeniz gereken bi bedel vardir

Süper bir yorum :]
Oldukca güzel açıklık getirmişsin Edi...

Hayatta herşey para olmuş artık...Bir ara Level dergisinin editörü 98 demi 99 damı ne,derginin girişinde bir yazı yazmıştı,yeni yüzyılın kavramları Kavramları diye..

dost=gerekli
arkadaş=arasıra
Para=Herşey

felam ..böyle süper bir şeydi..Bir ara bulursam o yazıyı,direk olarak yazıcağım buraya.[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Bir 31.10.20 05:58 Tarihli BonePart incisi: o ne uyumadan vurdurman mi lazim
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bu para ödeme olayı çok mantıksız geliyo ciddi arkadaşınsa senin durumunu7 anlar o duruma göre ödersin tamam çıkacam tüm paraları ödeyecem diye evden çıkanlar olduğuna inanamıyorum imkansız ya enayi misiz ya da kız arkadaşlarınız çok mu zeki sanıyolar kendilerini benden para bekleyen kızla çıkmam zaten[hline]Askinos, 06 July 2003 20:19 tarihinde demiş ki:
Kendini deleni Allah'ta deler gibi bir atasözü çıkarabiliriz burdan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...