Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çalıştırın saksıları beyler

senko

Öne çıkan mesajlar

ehe ing dönem ödevini artık yapiimde elimden çıksın dedim
konu computer&internet (başka nası bi konu alabilirdim ki zatii)
nese sizce nasıl bişi yapabilirim içine neler koyabilirim dergi gibin mi yaparım ödev dosyası gibi mi yaparım abiciğinize bi kaç öneri verinde şu ing i bi kurtaralım :)[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu

Sosyal ağlarda paylaş

senko yanlış anlama fakat gerçekten bunların hepsi bi topicte toplansa...
herks ona ne ihtiyacı olduunu yazsa görenler yardım etse....
yani herkesin normal olarak mart-nisan-mayıs üçlemesinde etekleri tutuşcak..
[hline]AŞK İÇİN ÖLMELİ AŞK O ZAMAN AŞK...
19.11.2002

Mübarek Sazan - given by BabacumMostors

[Bu mesaj TiReSiAs tarafından 06 Mart 2003 19:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
TiReSiAs, 06 Mart 2003 19:53 tarihinde demiş ki:

yani herkesin normal olarak mart-nisan-mayıs üçlemesinde etekleri tutuşcak..
[hline]AŞK İÇİN ÖLMELİ AŞK O ZAMAN AŞK...
19.11.2002

[Bu mesaj TiReSiAs tarafından 06 Mart 2003 19:55 tarihinde değiştirilmiştir]

ehe ben nedem şimdi başladım :)[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu

Sosyal ağlarda paylaş

Beyler size bi bilgi vereyim..
Dönem ödevi ile ilgili.

Ben şu an üniversiteye gitmekteyim.inşaat mühendisliği bölümü.
Ortaokul not ortalamam 4.97 ydi.(Din 4 tü orta 3 te :) )
Lise ortalamam 4.12ydi.
Bu 6 yıl boyunca 6 kere dönem ödevi yapmam lazımdı.
Ben bu ödevlerin hiçbirini yapmadım dolayısıyla vermedim.
Öğretmene sorardık dönem ödevleri ne zaman verilecek diye mart'ın ilk haftası derdi.Ama öretmen sanki takıyomu ödevleri sallıyodu bi tarih...
Mart'ın ilk haftası geldiğinde öretmen dönem ödevlerini getirin derdi herkes götürür verirdi. ben vermezdim hocada not yok ki kimlerin aldıgı falan yazan bişey yok.Aslında varda çıkarmaz bakmaya üşenirlerdi.
Banada kimse sen niye vermedin demezdi ve demedide..
Başarılı bi öğrenci sayıyorum kendimi okul hayatımda. Hiç dönem ödevi vermemiş biri olarak.

Sizde bi kere deneyin vermeyin ödevlerinizi.Abi nasihatı bu.
Hiç sesinizi çıkarmayın oturun bi yerde ödev toplancağı gün.Baktınız öğretmen çaktı olayı direk lafı değiştirmeye çalışın.ne bilim ilk sınav test mi yazılımı olcak deyverin.hoca hemen atlar bu konulara unutur gider..

Daha cok nasihat lazım size ama onlarıda zaman zaman yazacam..[hline]Slam City Jam...
[b]ICQ :3500388

I love this game![/b]
Sosyal ağlarda paylaş

yani ya lise 1 sin ya da son...
valla bzm okulda olsan (K.A.L) hocasına göre söliim de hocaya göre değişir..
bazıları büyük punto çok sayfa şekilli mekilli ister,
bazısı küçük bunto 6-7 sayfa resimsiz bla bla ister...[hline]AŞK İÇİN ÖLMELİ AŞK O ZAMAN AŞK...
19.11.2002

Sosyal ağlarda paylaş

said:
senko, 06 Mart 2003 20:09 tarihinde demiş ki:
google falam zati bakacam benim istediğim stil olarak nası bişi olsun içine neler koyabilirim???

bu arada ödev ing ödevi haliyle 8 saat ve karneme 3 geldi anla artık önemini :)[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu

Karnene 3 gelmiş artık 5 düşme ihtimali yok neden kasıyosunki 4 düşceği besbelli..
hocaların gözünden belidir o.ilk dönem 3 ikinci dönem 4 verirler hepsi..[hline]Slam City Jam...

I love this game![/b]
Sosyal ağlarda paylaş

walla gilean sana katılıom. Bende Ö.M.O.'nu bitirdim yani Özel Meralcan okulu / Samsun. Bizdede eğer sıkıyosa aldığın dönem ödevini zamanında getirme.. 1 gün dahi geç getirsen hocanın verdiği tarihten, 100 üzerinden değil 90 üzerinden değerlendirme yapıyodu. tabii bu 90-80 die dewam edebiliyodu geç getirdiğin gün sayısına göre. yani anlican bizim hocalar da Fizban'ın anlattığı gibi pek üşengeç tipler değildi. Çoğu gıcık herifin tekiydi zaten. Allahtan bitti de kurtuldum. Öle nerdeee ödev vermemek :)[hline]günde bir öğün :P >>Join tHe war!
icq no: 97135892
send me a mail to : [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Alın size bi örnek daha..
Antalya Lisesinden.Büyük bi okul 5000 i geçik mevcudu vardı...
Artık siz karar verin nasıl bi okul anlattıgımdan sonra.
öss de 26. olmuştu bi ara.Zaten antalya herzaman ilk 3 e giriyo öss sıralamasında.neyse oralara girmiyim.

Şimdi ben felsefeden ilk yazılı 55 almıştım yanımda oturan elemanda 55 almıştı.iki yazılı yapacaktı ikincisi yapılacağı gün okuldan kaçtım sınava girmedim.Sınavdan önce yanımdaki eleman dedi 0 verirler 55+0/2 hikayesinden 1 düşer karnene dedi.O girdi ben girmedim sınava.okulun son iki yada 3. haftasıydı. O yazılıdan 40 almış 55+40/2 den karnesine 2 düştü.Ben sınava girmememe rağmen karneme 3 düştü.
Hala aramızda anlatır güleriz.Ben hep ona salaksın olm die takılırım. Hocaların huyu suyunu bildinmi iş tamam.[hline]Slam City Jam...

I love this game![/b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...