Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alışkanlıkmı? Sevgimi?

Llama

Öne çıkan mesajlar

Dün iş yerınden kavuldum :) bılıyorsunuzkı kız arkadasımla aynı yerde calısıyorum yırmı gunun ustunde onunla aynı mekanda en az on saat bırlıkte oluyorduk(bırbırımızı goruyorduk) ve dun ısten atıldım bır bocalama donemıne gırdım ıkı gundur gormuyorum ızınlı oldugumuz gunler bıle bırlıkte ıdık sımdı kendıme soruruyorum ama cevabını bulamıyorum sızce alıskanlıkmı olmus gormek onu yoksa sevıyormuyum onu acaba?
(kendımı bır garıp hıssedıyorumda onu gormedıgım ıcın)[hline]İyi ya da Kötü diye bir şey yoktur,bunu yapan düşüncelerimizdir...
William Shakespeare
Llama'derki: Seni Öldürmeyen şey sana güç katar...
Sosyal ağlarda paylaş

uç noktada nedir hatta. alışık olmak kötü bişeymidir. yada neden bunun ayrımına gidilir.
Sevgi bir buluttur sarıl ona :)
*!ne diyorum ben diye düşünüür*[hline]
...Me
DiMarziolu Strat Squier satılıktır.
* Bu sayfadaki içerik, yazanların kişisel görüşlerini belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 28 October 2003 15:34 tarihinde demiş ki:
ne farkeder?[hline] Bütün dünya buna inansa, bir inansa, hayat bayram olsa...

alısmıs kudurmustan beterdır[hline]İyi ya da Kötü diye bir şey yoktur,bunu yapan düşüncelerimizdir...
William Shakespeare
Llama: Seni Öldürmeyen şey sana güç katar...
Sosyal ağlarda paylaş

Bide döwme yaptıcaktn Llama noldu o iş
Yaptrmadınız sanırım?
Yaptırmış olsaydınız şimdi döwmeye bakıp alışkanlıkmı sewgimialışkanlıkmı sewgimialışkanlıkmı sewgimialışkanlıkmı sewgimialışkanlıkmı sewgimialışkanlıkmı sewgimialışkanlıkmı sewgimialışkanlıkmı sewgimialışkanlıkmı sewgimialışkanlıkmı sewgimialışkanlıkmı sewgimialışkanlıkmı sewgimialışkanlıkmı sewgimialışkanlıkmı sewgimialışkanlıkmı sewgimialışkanlıkmı sewgimialışkanlıkmı sewgimialışkanlıkmı sewgimialışkanlıkmı sewgimi

Kafanda bir uni ile tekrarlıyodun?[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

yaptırmadık abı bı aksılık yuzunden ama en kısa zamanda yaptırcaz dovecı randovu vermıyorkı :)[hline]İyi ya da Kötü diye bir şey yoktur,bunu yapan düşüncelerimizdir...
William Shakespeare
Llama: Seni Öldürmeyen şey sana güç katar...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...