Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

port royale

Jadelith

Öne çıkan mesajlar

sonunda indi oyun
başladım oynamaya. tutorial manyağıyımdır, bir rts manyağı olmama rağmen wc3 ün bile tutorialını oynadım o kadar yani :)
ama gel gör ki bu oyunun tutorialından HİÇBİRŞEY anlamadım. yani, adam crew al diyo, crew alma tuşuna basılmıyo, bişi yap diyo, yapılmıyo, vsvsvsvs. sonra introductory savaşa girdim, elalemde 50 crew varken bende 4 crew vardı.
e noldu tahmin edin :-p
nese, oyunu new gameden başlayarak oynarsam anlar mıyım? yoksa çok zor gelir mi?
sinir oldum tutoriala, oynamam bi daha. o kadar kasıp indirdik oyunu, çöpe gitsin de istemiyorum.
nese :)[hline]Lloth 'udtila naut saph lil gow del nindol k'lar! a.k.a. çöplükler çöpe, paticiğe değil!
Forumlarda noktalama işaretlerini kullanalım lütfen!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

oyle kastıran menuler yok o oyunda ...
sımdı senın bır gemın var ...
bu gemının kargosuna nasıl malları yukluyorsan ...
adam sılah top tufek falanıda aynı sekılde yukluyorsun ...
tutorıal gereksız...
dırekt basla oynamaya anlarsın oyle kompleks bısı degıl ...
anlamazsan sorarsın zaten ...
paticik ne gune burda ?[hline]*The Bagımsız Oyun Bagımlısı
Sosyal ağlarda paylaş

normal zorlukta oynuyorum, gayet de güzel para kazanıyorum şu anda
1) automatic trade route olayı olmuyo; ürün fiyatları durmadan değişiyo. bu yüzden bütün gemilere tek tek benim görev vermem gerekiyo. şimdilik eğlenceli ama yakında bayar gibi gözüküyo. tradeyi nası automate edicem?
2) bina yaptım bikaç tane. ama HEP zarar ediyorum onlardan ya. bina yapmam için bikaç sebep söyleyin de yapayım :-p[hline]Lloth 'udtila naut saph lil gow del nindol k'lar! a.k.a. çöplükler çöpe, paticiğe değil!
Forumlarda noktalama işaretlerini kullanalım lütfen!!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...