Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

arkadaşımın yeni kedisi

mexinth

Öne çıkan mesajlar

o kedının ısmını degıstırıon ya oyle sırın bır hayvana yakısmamıs benım karısmam ne hattıme ama oyle[hline]İyi ya da Kötü diye bir şey yoktur,bunu yapan düşüncelerimizdir...
William Shakespeare
Llama'derki: Seni Öldürmeyen şey sana güç katar...
Sosyal ağlarda paylaş

isim çok güzelmiş vallaha. bana kalsa bende bizimkinin ismini abuzittin koycaktım ama kardeşim pamuk diye tutturdu :hrr: hala hayvanın ismine gıcığım. bi de kedi ortalığı dağıtmaz. bazen çok deli olur hoplar zıplar ama eşyalara zarar vermez (perdeler ve koltuklar dışında :)) onu da tırmalama kütüğü vs ile azaltmak mümkün. kedide asıl sorun tuvalet kokusu ve tüy. ee onlara zamanla alışıyo insan.
Sosyal ağlarda paylaş

Kedilerin alayına fıs tanıdığım en delikanlı ve en baba kedi:

'' Cihangir Kaplanı, Kötü Kedi ŞERAFETTİN''

Deri noktayıda koyarım (bakın bu da nokta=. )[hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Mandooo : Köyünden kopup paticik alemine dalan ACILARIN ÇOCUĞU!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dorsia, 28 October 2003 05:59 tarihinde demiş ki:
Yok ya kedinin pc ile pek bir zoru olmuyor genelde. Ancak Internet icin dial up telefon baglantisiyla oynar biraz, bir kac kere terligi yiyince birakir. Bir de monitorun ustune cikip ekrandaki goruntulere pati atar, tabii bu sirin. O yuzden buna terlik merlik gerek yok. Bir de cok kizdirirsan fena isirir, kanatir. Tabi sen de sonra istersen onu kanatirsin hehe. Oyun tabii canim bunlarin hepsi, kediyle kedi olacan yani birnevi.

eheh aman Dorsia Karakedi görmesin yazdıklarını :]] çaktırma...[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Fear?i dont know what is it?..[Downloadable Avi]
Sosyal ağlarda paylaş

Draven o ne öyle be, abi ben korkarım nası besliyolar onu öyle bide dana gibi bişey o valla yer adamı.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son Başlangıçtır!
------------
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...