Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[email protected] uzantılı mail sorunsalı

Fiulus

Öne çıkan mesajlar

Bazı nedenlerden ötürü mevcut msn adresimi değiştirmek zorundayım ve yeni bir adres arayışına girmiş bulunuyorum. Alacağım yeni adresin [email protected] şeklinde olmasını istiyorum (şu anki listemde bu uzantıya sahip birkaç kişi mevcut) ancak internette aradım taradım ama bu konu ile ilgili elle tutulur bir sonuca ulaşamadım. [email protected] şeklinde mail adresi nereden alınıyor bilen var mı?

Not: Yapmak istediğim şey sarı[email protected] şeklindeki mail adresini passport.net ile onaylatıp msn'de kullanmak değil direk olarak sarı[email protected] şeklinde uzantıya sahip bir adres almak...
Sosyal ağlarda paylaş

Patide ufak bir arama yaptıktan sonra burayı bulduktan sonra sorunumu halletmiş bulunuyorum.

Tüm internette arama yapıp pati içinde arama yapılmazsa böyle gereksiz başlıkların açıldığı efsanesini mythbuster ekibinden önce ben doğrularım...

Saygılarımla ^^

@Mum: Benim karşıma çıkan sonuçlar hep passport.net ile yönlendirme ile alakalı sonuçlardı :S

[ Mesaj 19 Ekim 2007, Cuma - 09:32 tarihinde, Fiulus tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...