Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

telefon ikilemi hatta üçlemi

senko

Öne çıkan mesajlar

bu günlerde fazla cep telefon topici açilio napalim bir yenisinide biz ekledik
ya şimdi ben bi tefon alacam bide aria hat bol bol gprs den nette kalacam amma bu gprs nin veri iletmi neidr dial-upla aynı mı yoqsa çok mu yavaş
sırf gprs kullanmak için hangi telefonu tavisye edersiniz
t610 n-gage döver mi
nokia 5510 kaç paraya gider

aha size kısa ve öz sorular cevaplayın bakalım[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

hızli hızli :)
ya t610 ii hoş telefon ama pahali
galiba motorolanın gprs leri bayağı hızlıymış ? bunun hakkında bilgiiz var mi?[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşım ile birlikte aldık telefonları o t610 aldı ben n-gage aldım şu anda t610'u verip n-gage almaya karar vermiş durumda.. Nokia'ya alıştığı için telefon'da bir türlü rahat edemedi.. özellik olarak kamera dışında n-gage'den bir artısı yok eksiği var.. Çıktığı zaman da 6600'a geçecekmiş.. Kimileri çok memnun t610'dan ama bende kullanamadım aleti..
n-gage ile gprs fln da gayet keyifli ekranı büyük olduğundan..[hline]
IT Geek, NooBi C# Developer, Network Associate, System Admin, VoIP Technician, Ex Online Gamer.. Addicted to Paticik.. Love to penguin

Sosyal ağlarda paylaş

gprs derken ben pc den gprs olayını kastediom direk telefon üzerinden olanınkini değil[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...