Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Alinamayan bir domain

Wendigo

Öne çıkan mesajlar

Domain in whois recordu soyle

Registrar: TUCOWS INC.
Whois Server: whois.tucows.com
Referral URL: http://domainhelp.opensrs.net
Name Server: NS5.SOFTCOMCA.COM
Name Server: NS6.SOFTCOMCA.COM
Status: redemptionPeriod
Updated Date: 01-oct-2007
Creation Date: 21-aug-2005
Expiration Date: 21-aug-2007

yani gorunen o ki 12 agustosda dolmus
ama yine de satin alamiyorum.

nedendir acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

Bi domain expire oldugunda, expire oldugu tarihten itibaren 40 gun boyunca eski kullanicisi icin reserve edilir, eski kullanicisi renew edebilir. 40 gunden sonra 30 gunluk baska bir periyoda girer, redemption periyodu denir, bu 30 gunde de eski kullanicisi icin reserve edilmis olur ama 200 dolar kadar ekstra odeyerek domainine sahip olabilir Yaklasik 70 gun sonra domain silinme periyoduna girer, 5-10 gun icinde domain silinir, ondna sonra domaini satin alabilirsin..
Sosyal ağlarda paylaş

godaaddy bana aynı tribi yapmıştı
girdim yahoodan aldım bende
kullanmadıgı domain için 1000$ isteyen şoparında biyerinde patladı, it herif sinirim geçmedi hala.

saçma ama oldu.
şimdide kaldı yahooda transfer olayında gıcıklık cıkarır bu ikisi diye tırsıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
nedanko said:
Bi domain expire oldugunda, expire oldugu tarihten itibaren 40 gun boyunca eski kullanicisi icin reserve edilir, eski kullanicisi renew edebilir. 40 gunden sonra 30 gunluk baska bir periyoda girer, redemption periyodu denir, bu 30 gunde de eski kullanicisi icin reserve edilmis olur ama 200 dolar kadar ekstra odeyerek domainine sahip olabilir Yaklasik 70 gun sonra domain silinme periyoduna girer, 5-10 gun icinde domain silinir, ondna sonra domaini satin alabilirsin..

Hocam bu kurallar hala geçerli mi? 40'ının sonra da 70'inin çıkmasını mı beklicez?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...