Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sihirli soru ehu

jankis

Öne çıkan mesajlar

cık. I- ıh.[hline]"Üzgünüm dostum ama, sana tutkuyla bağlananlar bir gün seni terk edecekler. Çünkü onlar sana değil, kendi tutkularına tapıyorlar yalnızca. Bir gün gelecek, o tutkuları başka bir tanrıça bulacak. Senden daha güzel, daha güçlü, daha yüce bir tanrıça ! İşte o zaman sen unutulacaksın. Kendini onların öğütleriyle var ettiğin için de, unutulduğun zaman yok olup gideceksin."
Sosyal ağlarda paylaş

sondan bi once 2 delik warsa orda 1 deneme sayilir birincisine soktumu anlicak giriyomu girmiyomu digerine sokmasina gerek yok :-p 5 delik warken 4 deneme..4 delik warken 3 deneme 2 delik warken 1 deneme. = 8
bence 8

[Bu mesaj daverc tarafından 26 October 2003 23:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

soru eksik boyle bi soruya
5!
diye cevap verilir...deneme diyosun tamam deniyorum son kilide 1 anahtarda kalsa deniyorum ve o anahtarin oraya uydugunu oyle goruyorum
yani cevap 5!
sivri zeka bi hocamiz yine ogrencileri yaniltmak amaciyla yapmis bu soruyu heralde[hline][b][i]-->Four String Magic<--
Slackers unite!! Tomorrow..
Sosyal ağlarda paylaş

Bence de soruda anlatım bozukluğu var ayrıca sorunun matematikle alakası yok. Zeka sorusu olmaya çalışan ama olamayana birkaç harf. *!ezer*[hline]"Üzgünüm dostum ama, sana tutkuyla bağlananlar bir gün seni terk edecekler. Çünkü onlar sana değil, kendi tutkularına tapıyorlar yalnızca. Bir gün gelecek, o tutkuları başka bir tanrıça bulacak. Senden daha güzel, daha güçlü, daha yüce bir tanrıça ! İşte o zaman sen unutulacaksın. Kendini onların öğütleriyle var ettiğin için de, unutulduğun zaman yok olup gideceksin."

[Bu mesaj Deep-Night tarafından 26 October 2003 23:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 26 October 2003 23:31 tarihinde demiş ki:
sonrada carpimlarin ikinci integralini aliriz.[hline]nukem_verite, 04 October 2003 00:07 tarihinde icqdan demiş ki:
olm kiza sarilacaksan haritayi indereceksin, haritayi indirmeyeceksende kiza sarilmayacaksin...

Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına
karşıyım ben...

Azumodei Fenjumiyaro, novice heavy swordsman and crimelord, SWG

O kadar la kalsa iyi integrali alındıktan sonra analitik düzlemde kilitlerin yerini göstererek kilidin açılıp kapanma saniye ve zorluk grafiğini parabolik şekilde göstermeliyizki adam kilidi açmaya çalışırken zorlayıp açamamış sonra çıkartıp yenidenmi takmış bulabilelim..
Sosyal ağlarda paylaş

abi yuh ya =)

abi soru gayet basit.
gayet achık.
gayet güzel.
kesinlikle iptal edilesi bi soru deil.

ne yorumlar gelmiş 9 olduğunu iddia edenler 8 olduğunu vs vs..

abi nasıl ya =)
yemin ederim aklım almıo shu an yazdıklarınızı nasıl düşünebildiniz böle sheyleri anlamadım..

abi alın önünüze 5 tane cisim kilit kabul edin
5 tanede elinize alın cisim anahtar kabul edin
bi gerçek olarak deneyin
bakalım kach buluosunuz..

yada alın kalem kağıt uğraşın..

Nasıl ya cidden aklım almıo =))

herneyse eyw jankis güzel soru..

PS: cidden buldum die böle konushmuorum bulamayadabilirdim herkesin kafası her an yerinde olmuo.. bende sachmalayanlar arasında olabilirdim.. ama Gerçekten güzel bi soru.. Bu tip sorular ztn aldatmaya yöneliktir.. sizin iptal edilmesi için düşündüğnüz nedenler ztn sorunun eleyici bi soru olmasını sağlar.
Sosyal ağlarda paylaş

silth sırf insanlar senin verdiğin cwbı vermesin, öle düşünmesin die alta not düştüm.
gene bişey deişmedi gördüğüm kadarıyla..

tekrarlıorum, bulup bulmamak önemli deil, dedim ya sansa benim aklıma geldi bashkasıda bulabilrdi ben chok alakasız sheylerde söyleyebilirdim.. önemli deil bu..

ama bence güzel bi soru,
ve gereksiz lekelenmesini istemedim..
Sosyal ağlarda paylaş

kime niye camur atiyim anlamadim
deneme diyo abi anlamina baksaniza denemenin
bi robota verin denesin
son kilide 1 anahtarda kalsa deniycek
mantik yurutmekten bahsetmiyoruz denemekten bahsediyoruz

bu soylediklerimin neyi camur atmak anlamadim nedenleriyle acikliyorum dusuncelerimi[hline][b][i]-->Four String Magic<--
Slackers unite!! Tomorrow..
Sosyal ağlarda paylaş

jankis kendini rahatlatmaya çalışıyor oh tek yapamayan ben değilim diye :D[hline]"Üzgünüm dostum ama, sana tutkuyla bağlananlar bir gün seni terk edecekler. Çünkü onlar sana değil, kendi tutkularına tapıyorlar yalnızca. Bir gün gelecek, o tutkuları başka bir tanrıça bulacak. Senden daha güzel, daha güçlü, daha yüce bir tanrıça ! İşte o zaman sen unutulacaksın. Kendini onların öğütleriyle var ettiğin için de, unutulduğun zaman yok olup gideceksin."
Sosyal ağlarda paylaş

olmaz.[hline]"Üzgünüm dostum ama, sana tutkuyla bağlananlar bir gün seni terk edecekler. Çünkü onlar sana değil, kendi tutkularına tapıyorlar yalnızca. Bir gün gelecek, o tutkuları başka bir tanrıça bulacak. Senden daha güzel, daha güçlü, daha yüce bir tanrıça ! İşte o zaman sen unutulacaksın. Kendini onların öğütleriyle var ettiğin için de, unutulduğun zaman yok olup gideceksin."
Sosyal ağlarda paylaş

soruyu bilene midye dolma ısmarlasaydım bütün midyeler bana kalırdı heralde[hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)

[Bu mesaj jankis tarafından 27 October 2003 00:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...