Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Belediyenin Köpek Uyutma Hizmeti?

Dela

Öne çıkan mesajlar

Evin yan sokaginda 2 gunde 2. saldirisini yapan bir pitbull var. bunun uyutulmasi icin belediyeyi mi aramak lazim? istanbul kadikoydeyim. yakin hayvan barinagi varsa o da olur.

[ Mesaj 08 Ekim 2007, Pazartesi - 08:28 tarihinde, Dela tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

vay anasini, hayvan barinagina sikayet ettim. daha once de gidip alamamislar, sahibi muteahit barzonun biriymis vermemis kopegi sizin basinizi da belaya sokar dedi eleman.

pederin silahi olsa cekip vurucakti, sabahin korunde can cekisme sesleriyle uyandik ise bak.
Sosyal ağlarda paylaş

sahibinin öküzlüğü zaten hep böyle mallar yüzünden güzelim köpeklerin adı çıktı.her ne kadar saldırgan olsada insan acıyo be :( zehirlemeye falan kalkmayın zaten günahı üstünüze almamalısınız bırakın gerekilen prosedürler gerçekleşir ama saldırıya uğrayanlarında bu konuda yardımcı olmaları lazım
Sosyal ağlarda paylaş

+16 (vahşet içerir)
[spo]
said:
gece havlıyosa, gündüz uyuyodur, bi ara bulcan uyandırmadan yaklaşcaz kesivecen boğazını olacak, kan görmeye dayanamıyosan, bi şırınca alcan içini havayla doldurup köpeğin boğazına yada kalbini tutturabilirsen kalbine vercen havayı

[/spo]

sda yuh.

[ Mesaj 09 Ekim 2007, Salı - 01:13 tarihinde, Ardeth tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

öyle sanıldığı gibi abartılan bi hayvan değil pitbull dan daha tehlikeli türler mevcut 2.5 ton çene gücüne diyorlar aslanlar bile 600 kg ya basıyor ya basamıyor biraz fazla abartıldı bu hayvan bu her hayvan için geçerli ama kötü ellere geçince tehlikeli olma olasılığı milyon kez artar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Fistan said:
olm sende hiç mi işi bilmiyorsun ya, koy etin içine zehiri salla gitsin bahçeye.

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=40180

[ Mesaj 08 Ekim 2007, Pazartesi - 17:37 tarihinde, Fistan tarafından güncellenmiştir ]

ohannes akıllara ziyan bir tartışma olmuş o başlıkta. işim olmasa okucaktım sonuna kadar
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
lol fistan. gece gece rapine abandım aga. konu süper baştan aşşa.

edit:

bunlar ne ya . smiley yok lan uygun

tahribat puhauaa said:
bak martech senin itinle bi sorunum yok post atmis olmak icin yazma asil benim derdim olan kopegin sahibi senin gibi konusursa onun ben amk.eger kopegin varsa bunun butun sorumluluklarını yerine getirmen gerekmektedir bu bir secenek degildir.eger sen sahip cikamiosan egitemiosan diger insanlari rahatsiz etmesini engelliiemiosan sesini keserler o itin sonra sende itinden cok havlarsin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...