Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yardım:wireless şifreleme

Osso

Öne çıkan mesajlar

wireless modemimi kurdum şifrelemeyi WPA olarak yaptım ama arkadaşımla beraber girdiğimiz zaman bağlantı kopup geliyor sürekli ya da 1mbps'ye düşüyor. 2farklı şifre koyup ayrı şifrelerden girmek gerekiyor diye duydum ama beceremedim.Arkadaşım modemi kırmadan yardım lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

2 farkli şifre falan yok bildigim.
bilgisayarının wireless driverlarini güncelle ozellikle intel chipsetliyse 10x patchi kur. ben öyle bozuldu die router attim sonra yenisini aldim bir baktım meger patch yok diye habire baglanti kopuyormus.
olmadi şifreyi tamamen kaldır MAC Filtre aç. baglanıcakların MAC filtrelerinin mac adreslerini router setupundan ekle
Sosyal ağlarda paylaş

en iyi şifreleme mac filtresidir istediğin mac adresleri dışında hiçkimse sızamaz bence o arkadaşının pc sinin mac id sini alıp direk aç filtreyi run/cmd konsolda /ipconfig/all yapıcaksın orada fiziksel adres yazan yerdeki rakamlı harfleri modeme ekleyeceksin bu kadar =)
Sosyal ağlarda paylaş

osso
kopma
şöyle oluyor:

WPA belli aralıklarla şifreyi değiştiriyor kırılmasın diye..

"Grup Şifresi Değiştirme Aralığı" olarak geçiyor Airties'de, diğer modemlerde farklı olabilir adı...

onu 99999 yap..

not: şifrenin uzunluğuyla tabii ki alakası yok...
şifre değiştirirken kopma olur sadece..

[ Mesaj 07 Ekim 2007, Pazar - 04:28 tarihinde, kertenkel tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...