Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

X-Men:Children of Atom

smerten

Öne çıkan mesajlar

x-men'in atari oyunun un pc ye emule edılmısını buldum. aslında eskıden de oynamıstıma ama sımdı baya guzel geldı. nedır? (oyun 94 yapımı eskı yanı baya 10 sene olcak)
-----
10 tane xmen karakterı bırbırlerıne karsı dovusuyolar..
herbırının ayrı ayrı komboları var bıııırsuru kombo olmasada baya var yanı ve kombolar hem gorunus olarak hemde anlam bakımından karakterlerle gercekten guzel.
dovusucek yerler fln guzel "danger room" da dovusurken etraf degısıyo camdan prof x bakıyo. baska bı mekanda dovusurken yerler patlıyo assa dusuyosun fln benım baya hosuma gıtttı. grafıklerıde oyle cok cok ıgrenc degıl ıyı bır aterı grafıklerı.
kımler var pekı:
storm,cyclops, wolverıne, ıceman,colossus, psylocke=>iyiler
omega red, sentınel, whıte samuraj, spıral(???)=>kotuler
----
valla hayatta kombo yapmayı pek beceremeyen bır adam oldugum ıcın (tek tekme ıle mortal kombat, tekken oynadıgımı bılırm (ole kotu de degıl ha)) komboları pek becermeıyorum. sansa bazen denk gelıyo bı de bır ıkı basıt kombo var onları yapabılıyorum. ornegın wolveırnın thunder claw'ı, omega red'ın adını bılmedım bı hareketı.
----
oyunda yon tusları dısında 4 tus var. hızlı, ortai kuvvetlı; tekme ve yumruk. bıde depar ıle esek yukseklıgıne zıplama.
---
oyunda lıfe'ın dısında power dıye bı bar var (her oyunda var artıkta) dovustukce bar doluyo ve bazı hareketler yapılıyo. genelde bu kombolar duz yon tusu(yukarı saga fln) bıtane ara yon tusu ve bır duz yon daha ustune 3 tekme veya yumurk fln oluyo. bıtek omega nın kını becerebıldım (cok denemdım yarım saat fln oynadım)
---
baska bısey yok su komboları becerbılmeyı ogrenırsem guzel olcak oynarım arada.. ha kombolorı anlatıyım bıraz: mesela omeganın kıler genelde kolundakı uzantılarla wolveırnınkıler, ıyılestırme berserk fln, cyclops ısın atıyo kocaman, ıceman baya ıyı acayıp toplar fln yapıyo, ıste herkes kendıne gore hareketler yapıyo cok guzel olmus.
----
su kablosu olan oyun download etmeyı bılen bırı nasıl yapılcagını soylerse belkı oynamak ısteyenlere yardımcı olabılır..
--biter.....[hline]a.k.a. Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Nasıl alıntı yapalım?/Nasıl imza atalım?
---------
Allah kahretsin! Kış geliyor ve benim damarlarımda bahar dolaşıyor!
---------
My life? Working in Progress!
Sosyal ağlarda paylaş

Valla o oyunu hatirliyorum
ne cok oynamistim ha
Ben hepsinin filmini izlemistim,
Sole oluyor. Ben Cyclops u mukkemel kullaniyordum,
Bar full olncada Koca bir X seklinde Isin koyuyodum,(yani ekranin yarisini kapliyan bir Laser.
Onu atarken 3 turlu atraksiyon var,
1.normal atiyor
2.Havada atiyor
3.Havada ve yukari dogru atiyor...(ueeeh)
Hepsini yaptim Mukkemelde oluyo soyluyum
Bir dovuste 2 ker eyaptigimi hatirlarim,
Sonunda Jagurnout Cikiyor onu dovuyosunu
Sonrada tabiki Magneeto.
Onuda dovunce karakterin filmi geliyor.
Dedigim gibi sole yap
Hangi karakterle iyiysen Jagurnout a kadar o karakterle gel
Sonra yenil
Ne zamanki yeniden adam secmeye geldin o zaman filmini izlemek istedigin herifle ac oynu ve jagurnot a ole giris.
Onu dov sonra Magnetoyuda dove ve film i izle
Ne fark eder diyenlere. Hangi karakteri daha iyi bliriseniz (kombo fln) adamlari daha cabuk doversiniz.Boylece daha cabuk bitise gelir oyun.
Anlamiyanlar el kaldirsin[hline] Beni taniyan herkeze selamlar.
Kendinize iyi bakin
Hosca kalin
Sosyal ağlarda paylaş

walla bı tek stormla bıtırebılıyodum bunu o da storm un bı abılıtysı vardı boyle havada asılı kalabılıyordun o haldeyken tayfun atıyodun paso mana(lol) gıbı olan sey dolunca da specıalını yapıyodun
ama oynaması en zevklı olan ıceman le psycho
street fıghter la karısık olanı da guzeldı evt onda da sonunda apocalypse gelıyodu ama kolaydı bıtırmek

[Bu mesaj ascraeus tarafından 25 October 2003 17:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...