Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Iron Maiden - Dance of Death (2003) ve Yeni single

SadButcher

Öne çıkan mesajlar

Ya bence kötü diye kestirip atmayın.
Adamlar bilgisayar kullanmışlar (çok iyimserim... saflık derecesinde)
İçindeki şarkılara ve sözlere bi bakmak lazım. Eğer kapakla bağlantısı varsa bence affedilebilir. Bütün karakterler 3D programıyla alelade yapılmış, bi tek Eddie adam gibi çizilmiş. Bunun bence bi anlamı vardır kesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet sonunda riglous'tan aldığım iron maiden dance of the death albümünü 2 günde tabiri caizse içime kazıdım. Doğrusunu söylemek gerekirse albüm çıkmada önce acaip korkuyordum kötü bir albüm olmasından. Insanlar süper önyargılı olarak yaklaştılar ve gıcıklık olsun diye söylemediklerini bırakmadılar(sadece türk forumlarında değil yabancı forumlarda da...) Ama Albümü baştan sona defalarca dinledikten sonra Çok Güzel bir albüm olduğunu görmemek mümkün değil. Melodiler, ritimler, sololar, vokallar mükemmel. Bruce abim kendini en öne koymuş ve Wildest Dreams'i söylediği konserde dediği gibi "After all those talkings, this is music..." sözüyle resmen işte albüm işte vokal demiş. En beyendiğim şarkı No More Lies. Şarkıda ayrı 3 solo var ve melodiler mükemmel. Geçişler muhteşem. Dance Of Death şarkısının da hikayesi süper. Herkeze ALIN DİNLEYİN ! diyorum, şiddetle Tavsiye ediyorum. MAIDEN RULZ!!!
Sosyal ağlarda paylaş

Uzulerek soyluyorum ki Turkiye'de 1 hafta sonra yayimlancakmis. (bks. http://www.ironmaiden.org) yurtdisinda dun cikti. iki gundur dinliyorum, acikcasi ben Brave New World'den sonra DOD'u begenmedim.. ama guclu parcalar da yok degil. Rainmaker ve Montsegur benim hosuma gidenler. Ayrica bir album kapagi bu kadar cirkin olabilirdi...[hline]*if love was red then she was colorblind*
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
Volfied, 29 July 2003 16:07 tarihinde demiş ki:
Simdi mendoza diye boole psikolojik deli bi uye gelecek, sakin onun dediklerine inanmayin, Iron Maiden Forest of October a cover yapsa, o sarkiya tapmaya baslar (adam sarkiya degil, Iron Maiden a bakiyo :))

Walla Bende Mendoza gibin Iron Maiden'e tapiyom[hline]<<<>>>

Sosyal ağlarda paylaş

İşte ya.. insanlar seviyorlar aslında iron maiden'ı da çekemiyorlar. Adamlar 1978 de yapmışlar ilk albümü, yaklaşık 26 senelik grup adamlar. Acaip yaşlandılar ama hala müzik yapıyorlar. Bu arada yeni albüm çalışmalarına da başlamışlar. 3 sene sonra çıksa albüm adamlar 30 senedir müzik yapmış olacaklar. (hazırlık dönemini de katarsak) İnşallah ölmezler :) Buna rağmen bazı arkadaşlarımız ben bu albümü beyenmedim ama adamlara saygı duyuyorum helal valla diyeceklerine... işte... Neyse onlar da takılıyorlar zaten. Bu arada yeni albümde en iyi şarkılar Dance Of Death ve Paschendale seçildi. İlgilenenler buraya bakabilir. http://www.ironmaiden.org/bb/showthread.php?s=&threadid=38030
Bana kalırsa No More Lies en iyi şarkı ama...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...