Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Iron Maiden - Dance of Death (2003) ve Yeni single

SadButcher

Öne çıkan mesajlar

Evet müjdeli haber yeni albüm çıkış tarihi açıklandı henüz dinlemedim daha doğrusu bulamadım ancak sitede yayınlanan yeni single "Wildest Dreams" baya hoş olmuş.

"DANCE OF DEATH: September '03"

Albümle ilgili dinledikten sonraki yorumlarımı ileride bu başlık altına yazacağım.[hline]RK1
"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Gafur" Clan Enforcer
"Story of SadButcher"
Sosyal ağlarda paylaş

çoğu eskiler fear of the dark albümünü maiden ın bozuluşu oalrak söyler ama fotd tadında bişi olsa ben razıyım[hline]Craven, 17 June 2003 14:23 tarihinde demiş ki:
biz metalciyiz kötüyüz adiyiz siyah giyer kedi keser satanistçilik oynarız içinde gitar olan bütün herşeyi dinler deli gibi kafa sallarız.bu böyle biline

En güzel deniz:
henüz gidilmemiş olandır
En güzel çocuk: henüz büyümedi
En güzel günlerimiz: henüz yaşamadıklarımızdır
ve Sana söylemek istediğim en güzel söz:
henüz söylememiş olduğum sözdür.
Nazım Hikmet Ran

Sosyal ağlarda paylaş

Deamon sen de herşeye razısın be kardeş. :)
Ben de her zamanki gibi diyorum ki: Hadi bakalım.
J
udas Priest şu an için benim heyecan listemde 1 numara. Şaka maka deli gibi iyi bişi çıkıcanı ümit ediyorum. Beter hayalkırıklıına urıycam yani kötü çıkarsa.[hline]Bu mesaj bitmiştir. Lütfen bir sonraki mesaja geçiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence önceki albümleri Brave New World son dönemde yaptıkları en iyi çalışmaydı. Bu albümde güzel olacak diye ümit ediyorum.

Yeni albümde ilk kez davulcu Nicko' nun da bir bestesini dinleyebileceğiz. Ayrıca albüm 5.1 surround desteğine de sahip olacakmış. Bu demek oluyor ki albümü beğenirsem bilgisayarın eski 4.1 ses sistemini atıp, 5.1 almam gerekecek. Bu albüm bana bir miktar tuzluya patlayacak gibi gözüküyor.

Up the Irons[hline]Ethernass Diyarına Hoşgeldiniz
Sosyal ağlarda paylaş

Wildest Dreams i dinledim, ama baa Running Free konulu, ama yaslandik artik, gene de olmedik diye bagirmaya calisan bir sarki gibi geldi.
Ya sarkiyi kisaltmislar, ya da sarki boyle 4 dk, Iron Maiden 5 dk nin altina dusmezdi artik o neden bilmiyom, ve solo yok tu bu versiyonunda duzgun bi tane, insallah album versiyonunda olacak.
Sarki tipik Iron maiden belirtilerini tasiyor yine, gitarlar sozlere uymus, bateri gitarlara, vokalin sesi hala ayni. Gitarlar bile Ironmaiden diye bagiriyolar (adamlar bi pattern i bilincaltimiza yerlestirdiler resmen)

Simdi mendoza diye boole psikolojik deli bi uye gelecek, sakin onun dediklerine inanmayin, Iron Maiden Forest of October a cover yapsa, o sarkiya tapmaya baslar (adam sarkiya degil, Iron Maiden a bakiyo :))[hline]28:06:42:12
That, is when the world will end
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 29 July 2003 16:07 tarihinde demiş ki:
...Simdi mendoza diye boole psikolojik deli bi uye gelecek, sakin onun dediklerine inanmayin, Iron Maiden Forest of October a cover yapsa, o sarkiya tapmaya baslar (adam sarkiya degil, Iron Maiden a bakiyo :))...[hline]

Heheh biliorum o tipleri ben çok ii genelde "Metalikağh"cı olurlar ama hayırlısı bakalım :-P

Ps: Alınmasın kendisi lüffen...[hline]RK1
"Ederan" Clan Fixör
"Gafur" Clan Enforcer
"Story of SadButcher"
Sosyal ağlarda paylaş

Sad yorum yapma oyle, Mendoza benim yakin arkadasim oldugu icin o laflari attim ona, kisisel bi mesele aramizdaki, yoksa adam Iron Maiden i isminden dinlemiyo, sadece o kadar fazla dinledi ki Iron maiden a baglandi.
Bu guzel konuyu gfereksiz tartisma ile kapattirmayin, laf atmadan guzelce gecinin.
BI de boz mesaj atanlar var, onlari kime havale edecegimi bilemiyorum artik.[hline]28:06:42:12
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Melancholy-, 29 July 2003 16:13 tarihinde demiş ki:
album cikti mi?

Album 8 eylul de cikicak, sitesinde listen diye kocuman bi banner var sag altta, tikliyon wmp ye indiriyo dinliyosun.

Sad benim anlamadigim (bu genel dusuncem) laf atip atip alinma lutfen, sakaydi, sana degildi gibi laflarin arkasina saklanmak. Yani bu foruma yazdigin mesajlardan senden baska kim sorumlu olabilir ki?[hline]28:06:42:12
Sosyal ağlarda paylaş

Bazen iyi niyetli olduğunu smiley lerle veya yazdığın şeylerin tarzı ile anlatamayabilirsin dolayısı ile birşeyleri söylerken insanlara aslında ne kastettiğini anlatmak için dipnot düşmek gerekir.

Bu arada tartışma çıkarmak değil niyetim yineliyorum.[hline]RK1
"Ederan" Clan Fixör
"Gafur" Clan Enforcer
"Story of SadButcher"
Sosyal ağlarda paylaş

Az once sinavdan ciktim o artada gelemedim cevap yazamadim, sad ile PM den konustuk. Benim amacim kimseyi korumak degildi, yanlis anlattigim icin amacimi ozur dilerim herkesten.

Benimo mesajdaki aacim bir bakima Mendoza nikli yakin arkadasima (okuldan arkadasimdir) takilmakti, aslinda onu burda yapmam yanlis oldu evet. Sonra sad in attigi mesaj belki mendoza bile duzgun anlardi, ben de saka oldugunu anladim, ama forumlarda o kadar cok degiiska nlam cikartilabildigini biliyorsunuz, bu nednele sad e oyle bir sey soyledim, ki en sonunda kilitlerim dememin disinda hepsini bir uye agzindan okumanizi rica edicem. Kilitlerim dememin nedeni de Sad olmazdi ilerde tartisma uzasa, Mendoza gelip bana sorardi zaten icq dan ne demek sitemis bu diye.

Neyse hatanin cogunlugu ben de, biraz sert ciktim ama birden baktim tartisma alarmi caldi kafamda, refleksif oldu
ozur diliyorum sad butcher public de de senden :)[hline]28:06:42:12
Sosyal ağlarda paylaş

her sey tamam ama...

...bu nasil rezalet bi album coveridir... Hic yakistiramadim[hline]Day after day we will gratefully suffer for more
Predestined's our part
So we bleed in the name of god

Blind Guardian - Age of False Innocence
---
So please, a little respect. For I am Costanza. Lord of the Idiots! - George "Gammy" Costanza (Cantstandya)
to pull a homer: to succeed despite idiocy

Sosyal ağlarda paylaş

Evet işte beklediğim an, ve beklediğim topic. Klavyem bozuk o yüzden uzun bir msg olamayacak ama volfuma yeter sanirim...
1. Ben Iron Maiden'ın daha kötü şarkı yaptığını görmedim. Onlar ölüp de yerine yenileri aynı grup ismiyle gelmedikleri sürece de göremeyiz. O grubtaki insanların kaliteleri tartışılmaz...
2. Ben şarkıyı acaip beyendim. Ayrıca sitesindeki versionunda vokaller pek duyulmuyor. O yüzden kazaadan live versionunu indirmenizi tavsiye ederim. Çok daha net ve güzel.
Sadece bekleyin, albüm çıksın diyorum...
Not: Volfiye ilk como estais amigos şarkısını tavsiye ettiğimde, ertesi gün okula gelip, abi süper şarkı... Akşem belki 30 kere dinledim kendimden geçtim. Demişti. Kendisine hatırlatırım... Benim deliliğime laf etmesin. I LOVE MAIDEN !

Ayrıca şu kapağın güzelliğine bakın...[hline]Lady Melina Uvu
Ne kibar erkekler var şu dünyada...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...