Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

paladin spec?

Roni

Öne çıkan mesajlar

said:
Nyrio, 23 October 2003 21:14 tarihinde demiş ki:
bana sacma bisi gelio ama 1 ay önce bi arkadas anlatti gözüyle görmüs 1 perf inf 3 ns yi almis, inf 1 ns yi geberttikten sora dier ikisi acilmis.
Nyrio Perf ne olaki ? :-p[hline]Barracuda - Armsman - LvL45 (Deleted)(RIP)
Woodoo - Wizard - LvL50 (banned)(RIP)
Delvac - Minstrel - LvL50 in life
Sosyal ağlarda paylaş

aslinda 5 vs 1 alablir soyle pally full buffli rr yuksek olcak dusuk rr li ns ler olcak ve buffsiz hele pally de varsa fh ip both bence alir ama tabiki bu sans olur yani kafa dengi adam cikar 2 3 tane oyar oda olabilir[hline]Gladric lvl 50 Mercenary rr7 - Kay
Gwaledric lvl 50 Armsman rr3 - Kay
Yettimgare lvl 50 Thane rr3 - Merlin
Sosyal ağlarda paylaş

Bi de özel durumları gözönüne alalım,
mesela adamlar dağını gelmiş olabilir
adamlar aum'da dağınıktır, malak gibi tek tek gelmişlerdir[hline]Kalima..........Minstrel of The Hun
Jenissary......Scout of The Hun
Gon.............Armsman of The Hun
www.the-huns.com
Sosyal ağlarda paylaş

kalima burda karşı çıkılan şey 1 palanın 5 ns yi alması değil (en azından benim açımdan) karşı çıkılan şey bende shield var önüme geleni indiririm nasılsa block yapıyorum olayı. istisna durumlarda normalde inanmayacağımız durumlar tabiki olabiliyor 1fg mid in 3fg hib i indirdiğinide gördüm ama tabi bunlar istisna durumlar. karşı çıkılan şey bi arkadaşın söylediği yüksek RR pala ilahlaşır olayı oyunda kimse gimp kimsede ilah değil.[hline]Koroglu ZorbeyinOglu Hero of Bedevere/BlackStar
Sosyal ağlarda paylaş

Bir paladinin 5 ns yi alması imkansız bence ne bilim yani 5 ns nin paladine kesilmeside imkansiz ve sacma geliyor.... Paladin 1 inin ustundeyken dierlerinin armut toplaması lazim... Soyle dusunun minimum 1 ns nin hp sini 1000 olarak alsak paladinin buna biraz vurması lazım o sırada dierleri hic mi pa cekmicek.. ya da geri cekilip pa vurmayı akıl edemiyorlar ?olmadi 3 ns surekli pa vursa zaten o paladini gokten Huma inse kurtaramaz...[hline]50 Tepesinden isiklar sacan soba borusu-50 alemin davulcusu hemide gorunmez oluyo-50 yankesici .....
Sosyal ağlarda paylaş

5 ns style siz wursalar paladin iner zaten..masal gibi geldi biraz bana :) RR olayini bitirmis paladin bizim serverda 2 ns ye yatti warmi ötesi ? 42+20 shield +2 mob +2mop vb vb
ns evade yapmazmi? biri dalarken digeri arkasina gecemezmi ?pa wuramazmi bu adamlarin buffbotu yokmu? 2vs1 bile buyuk ihtimalle tek in yatmasi demektir.. 5vs1 e masal derim[hline]Acilarin Cocugu:(
Sosyal ağlarda paylaş

50 slash 42 shield 33 chants (sondan bir önceki end chant, tam olarak hatırlamıyorum) rest parry bir seçim, 48 chants 42 shield 39 slash rest parry ayrı bir seçim, 50 2hand 48 chants rest slash/crush/parry ayrı bir seçim, 2. ve 3. yü kendim denedim uzunca bir süre, 2. pve de, 3. rvrde çok güzel sonuçlar çıakrdı, sevdim şahsen.

buarada ne anlamış zegna paladinden, hurafedir ne söylüyosa, ben inanmam gardeşiim :P[hline]Obscurd HAYVANHERiF 50th season ASq Paladin - Deleted [R.I.P.]
Obscurd DaPopStar 3X ASq Minstrel
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bi sn hiçbiyerde 5 ns yendim demedim demişsemde topografik hata yapmşımdır 3 taneden fazlasina karşı bişey yapamadım ama ip aldiğim zaman bu konuyu göüşelim derim imkansiz diyenlerle aha bu msg i atmadan 10 dk kadar once 2 sb bi hunter i dövdüm grannilerde[hline]Verba volent scripta manent.
*Sözler uçar, yazılar kalır.

[Bu mesaj StJoe tarafından 26 October 2003 05:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 26 October 2003 02:57 tarihinde demiş ki:
ya 1 handeda parry alıyosunzuda 2 handeda neden almazsınız olur mu ole bişi be[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği OnursalBaşkanı ve Kurucusu
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa
BonePART From Bestine - Tattoine - Kettemoor- Novice BE, Novice CH
BonePART: Baba bi suru bulaşık birikti, ben bi kız arkadaş bulsamda yıkasa.
BonePART'ın babası: Oğlum sen kızı bulda ben bulaşıkları yıkarım. Yanlız olma.

bide 20 civarında parry alınırsa paladine 50 2hand'in yanina, slash/crush/thrust'a verecek puan kalmiyor yeterince (eğerki chantlardan feragat etmezsen, ki 100% qua armor ve max armor chant ile af1075 gördüm, parrye gerek de kalmıyor hani), oyüzden birinden birini seçmen gerekiyor, bende dmg output seçiyordum o speclerde, friarlar kadar iyi parry yüzdem olsa belki parry de seçerdim ama, 2h deki parry olayı boş rvr'de. gözünün üstüne vuracan healera 200-300dmg ile, ki dediklerin anlaşılsın :)[hline]Obscurd HAYVANHERiF 50th season ASq Paladin - Deleted [R.I.P.]
Obscurd DaPopStar 3X ASq Minstrel
Sosyal ağlarda paylaş

said:
StJoe, 26 October 2003 05:11 tarihinde demiş ki:
şimdi bi sn hiçbiyerde 5 ns yendim demedim demişsemde topografik hata yapmşımdır 3 taneden fazlasina karşı bişey yapamadım ama ip aldiğim zaman bu konuyu göüşelim derim imkansiz diyenlerle aha bu msg i atmadan 10 dk kadar once 2 sb bi hunter i dövdüm grannilerde[hline]Verba volent scripta manent.
*Sözler uçar, yazılar kalır.

Sizin serverda hide lar buffbot kullanmiyo olabilir bence[hline]Acilarin Cocugu:(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...