Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

nokia n-gage ile internete baglanmak

tunca

Öne çıkan mesajlar

kazaa da n-gage diye aratırsan sonicN, tomb raider, pandomonium gibi çeşitli oyunlar çıkacaktır ama ne nukem ne de ben çalıştıramadık bir türlü. Oyun tam açıldıktan sonra sorun çıkartıyor.

neyse sen oyunları al sonra biz cici cici paylaşırız :-p[hline].::Azmodai::. (4:28 PM) :
ama oyle degilmi abi? allah icin soyle :) sevimli degilmiydim?
Sosyal ağlarda paylaş

ya ıste setup da olabılır bızım sınıfta arkda warda oda mesela kazaa dan yukledıklerını acamıyordu ama megersem setup lı bıseylermıs bak yonetıcı bolumune gır orda cıkar zaten ole bıseyse ordan secıyosun setup dıyosun kuruyor sonra setup doyasını sılıyosun normal bılg gıbı yanı ben sunu bı alıyımda 28 gunum kaldı :p ayrıca nokıa nın kendı vıdeo olarını cekebılıyorsun jackass wardı 25 dk lık ızledık derste koptuk baga seyler war[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

Yaw benim alet'de de alarm sorun çıkartıyor, sadece Dıt diyor susuyor sabah uyanacam aletle ötmüyo.. bulamadım da onunla ilgili bir ayar

Ayrıca makina'nın içinde gelen FLo Snowboard oyunu çalışmıyor sanırım baştan kurmam gerekecek de daha önce yaşayan varsa aynı sorunu bi paylaşırsanız sevinirim.[hline]
IT Geek, NooBi C# Developer, Network Associate, System Admin, VoIP Technician, Ex Online Gamer.. Addicted to Paticik.. Love to penguin

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...