Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Üniversiteler hakkında bilgi..

Mortis

Öne çıkan mesajlar

Bu sene ÖSS sınavına girecem , ve Üniversiteler hakkında bilgi edinmek istiyorum, internetten offical sitelerine girioyorum fakat beni ilgilen kısım öğrencilerin bu üniversiteler hakkında düşündükleri, neleri beğenip neleri beğenmedikleri..

Şimdi aranızda
Boğaziçi, İstanbul Üniversitesi, Marmara Üniversitesi gibi devlet üniversitelerinin İşletme/İktisat veya herhangi bölümünde okuyan varsa acaba bölümleri kampüsleri, olanakları hakkında bilgi verebilir mi?[hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

Ege universitesiyle ilgilenirsen hbr ver arastırırım ben bıyomuhendislikte okuyorum yani senin istedigin konular hakkında bır bilgim yok, ama gerekirse sorarım...[hline]Death will come on wings of song,
A song of long and winding guile,
And in the end your end I wend,
And in the end, a harp will smile!
Sosyal ağlarda paylaş

off şu boğazicini hademe olarak kazanmaya razıyım[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

Marmara üni. işletme mezunu.
Bahçelievler kampüsü küçük olanakları sadece miftok adı altında bir tiyatro kulübü ile sınırlı. ama öğrencileri hocaları çok sıcak eğitimi kaliteli.
Ayrıca türkiyedeki en zengin hocalarda bizim okuldadır. Ferrarisyle okula gelen hoca var daha ne diyim :)
güzeldir. ayrıca kadıköyedeki kuluplerden de faydalanabilirsin.
ama dediğim gibi kampüs ufak. başka özel sorun varsa pm at istersen.[hline]
Faster than light.

DiMarziolu Strat Squier satılıktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Marömara İktisat ve İŞletme bölümü derlseri ve konuşları hakkında ayrıntılı bilgiyi
http://iibf.marmara.edu.tr'den alabilirsin

içeride okumakta olan bir öğrenci olaraktan anlatmam gerekirse, yol hariç gerisi kestane kebap. Mekan çok büyük olmadığından insanlarla tanışmak çok rahat, misal ben gitiğimin haftasında 150 kişilik sınıftan rahat 40 kişiyle muhabbeti kurdum (çoğu bağyan :P), belirli bir menzile kadar medeniyet (bilardo, nargile, ihale batak vs oynama yeri, sinema vs.) mevcut. Mühendisliklere göre daha çok kız var :) Ders notu konusu da rahat mesela ben sosyoloji dersine girmiyorum ama arkadaşlardan ders notlarını çok rahat alıyorum şimdiye kadar kimse "banane vermem dersde not tutsaydın" demedi :)

dediğim gibi okul aslında kebap hele benim gibi ikinci öğretim olursan extradan uyuma hakkın oluyor :), sonuçta aldığın diploma da aynı dersinme giren öğretmenlerde aynı, hatta öğretimenler sabah ki grupda bir hata yaparlarsa akşam ki gruba aynı hatayı yapmıyorlar.

Spor yapacak yer yokmu diye soracak olursan iki adet potanın olduğu bir basketbol sahamız var dışarıda ki biz genelde minyatür kale futbol oynamaya kullanıyoruz :D

okulda faal olarak şçeşitli taraftar dernekleri, müzik kulübü (ki ben denetçiyim orada) ve sinema kulübü bulunmakta.

Tek sorunum yol, okul Bahçelievler'de olduğu için iki vasıta ile gidiyorum okula (128 ve 85b-85m), hoş kasım da servise yazılacam o sırunu da halledecem
ama önerim yurt dışında yüksek lisans düşünmüyorsan ingilizce olan işletme iktisata gir (hatta ikinci öğretim ol)

evet benden bu kadar söz öteki okullarda[hline]Ve sen ben, değirmenlere karşı
Bile bile, birer yenik savaşçı
Akarız, derler gibi denizlere
Belkide, en güzeli böyle
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...