Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ünideki iki kızla bir erkeğin mi aynı evde kalması daha kötüdür iki erkek bir kız mı ?

zarek

Öne çıkan mesajlar

öhöm.. bundan uzun bir zaman önce burada benim açtıım bi topic vardı. 2 kızla beraber yaşamak (erkeğim) diye. topic efsane olmuştu :P ama sonra sevgilim paticiği keşfedince sağolsun yetkililer kırmadı beni hemen sildiler :P

şöle sölim, 2 kızla yaşamak uber güzel bişey. ama sen 2 sini de nasıl idare edeceğini bilirsen..

şimdi düşün.

2 erkek 1 kız: kızın erkk arkadaşı varsa zaten öle bişe olmayacağıan göre kız boş. ve evde de 2 erkek var. bu 2 erkek bilinç altında sürekli yarışcak.. kızı kapan mutlu öteki psikopat olcak.e vde sorun problem ve 6 ay da biticek o macera.

amaaa
2 kız 1 erkek (beninkisi gibi). bu kızlar sana iyice alışcak. sevgilileri de yoksa, ohhh.. 2 si de senn için yarışcak ama bunu sana zerre hissttirmicekler. eğer adam gibi edebinle oturmuşsan oturduun yerde. 3 ay sonra evde iç çamaşırlarıyla gezmeler başlicak. 6. ayda ise, canım ben korkuyorum bu gece yanımda yatsana'lar başlicak. gidip yatıcaksın. kız yana döne uyuyamicak sen fosur fosur uyucaksın (hazzı sona sakla).. sonra mı :D

sonrası unutulmaz.... buraya da yazılmaz.....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...