Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kablonet / Ankara

Adiemus

Öne çıkan mesajlar

interaktif kablo, outtrader in yukarda belirttigi ping firlamalari sebebiyle evime 3 kere teknik ekip yollami$, belki 20 kere benimle telefonda konu$mak zorunda kalmi$tir, ha sorunu cozebildiler mi ? hayir.
sorunun ne oldugu konusunda bilgileri bile yok tam olarak. interaktif (ve aslinda benzeri kurului$larda) teknik servis calisanlarinin cogunun tek bildigi şey sadece "beyefendi modeminize restart atın" demek
hatta "beyefendi internete bağlı mısınız şu an?" diye sorup benden "evet!" cevabını aldıktan sonra pişkin bi biçimde " o zaman sorun yoktur" diyeni bile oldu, kısaca hizmet kalitesi olarak interaktıf çok zayıf kalıyor (en azından problem modeme restart atılarak, veya teknik ekibin voltaj duzenlemesi sayesinde duzelmeyecek kadar komplike olduğunda)[hline]SAN
Sosyal ağlarda paylaş

Sorunumu çözdüm sanırım. Apartmanın yükselticisiyle(amplifikatör) epey bi oynadım. 3 tane düğmesi var sağa sola döndürüp upstream ve downstream powerlarını deiştiriyosun. 5-10 kere yükselticiyle oynadıktan sonra öğrendim hangi düğmenin ne işe yaradığını şu an upstrem power 28.5 downstream power ise 17.0. Uzun süredir modem offline olmadı, eğer modemle net hızınızla ilgili sorunlarınız varsa sizde bu yolla düzeltmeye çalışabilirsiniz zira düzeltmek için gelen tiplerin bazıları yükselticideki düğmelerin ne işe yaradıklarını bile bilmiyor. İş başa düşüyo haliyle. Sonuç şu ki ankaraya da utv gibi bi kuruluş lazım çok kişinin başı yanıyor böyle.[hline]`eğer tanrı varsa, parmağını bile kıpırdatmadan tüm kötülüklere nasıl katlanıyor` stendhal

[Bu mesaj Adiemus tarafından 19 October 2003 23:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
said:
Absolut, 15 October 2003 19:29 tarihinde demiş ki:
OR-AN'dayım.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting

aradım 2 kere oradan müdahale yapıcaz dediler olmadı acaba gelip güçlendirici denen şeyimi taksınlar yani arayıp ne demeliyimki :)[hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..
Çok abuk subuk bir ismim var bana artık orc da diyebilirsiniz sadece orc :-p
Sosyal ağlarda paylaş

1. İnteraktif Uzanların değil.
2. Ankarada en iyi servis veren firma.
3. Evim Bahçelievlerde ve 128K lık bir hattım var. Ayda en fazla bir kere internetim kopuyor ve hızım da gayet iyi.
4. Hayır interaktif çalışanı değilim.
5. İşyerimde KabloNet kullıyorum ve ikisini karşılaştırma şansım var. İnteraktif daha hızlı ve teknik servisi daha başarılı.[hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
said:
SM0KE, 23 October 2003 18:22 tarihinde demiş ki:
1. İnteraktif Uzanların değil.
2. Ankarada en iyi servis veren firma.
3. Evim Bahçelievlerde ve 128K lık bir hattım var. Ayda en fazla bir kere internetim kopuyor ve hızım da gayet iyi.
4. Hayır interaktif çalışanı değilim.
5. İşyerimde KabloNet kullıyorum ve ikisini karşılaştırma şansım var. İnteraktif daha hızlı ve teknik servisi daha başarılı.[hline]rtc

smoke dediklerine kesinlikle katılıyorum eğer uzanların olsa birkere sadece burada olmaz uzan reklamları gelirdi sayfasında vs.
neyse interaktif kesinlikle ankde ki en iyisi en fazla bölgede hizmet veriyor ve hızı kesinlikle süper..
şimdi notebooka takınca kötü oldu sistem yani yoksa birşey olacağını sanmıyorum neyse yükseltici denen aletten apt. de yok arayıp apt. me yükseltici takarmısınız gibi birşeymi demem lazım?[hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..
Çok abuk subuk bir ismim var bana artık orc da diyebilirsiniz sadece orc :-p
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...