Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Deneme Sınavları

Forseti

Öne çıkan mesajlar

260larda gezerken 245e düştüm bi an :(
rezilim...
sınav boyunca çeşme gibi aktı burun...2 paket mendil bitirdim
atamız hakkaten doru söylemiş, bence de sağlam kafa sağlam vücutta bulunur....[hline]Estel_Anorien, 04 October 2003 00:58 tarihinde demişki:
Kılda tüyde keramet olsa götte çıkmazdı.

Sosyal ağlarda paylaş

cnm bu konuya giremeyelim istersen. bende derimki sana bende biliyorum grafikerlerin kazandığı paraları falan olmaz..
her işte kendini yetiştiren iyi para kazanıyor. budur.[hline]
Faster than light.

DiMarziolu Strat Squier satılıktır.

[Bu mesaj Numb tarafından 20 October 2003 18:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Foruma dün kimse cevap yamamıştı bakınca şok oldum dolayısıyla hepsini okuyamadım benim mat çok ii geometri full da kimya bioloji sıçtı 222 puan yaptım lşse 2 ilk deneme sınavı okuldan da 75 fln gelcek yükselir herhalde gittikçe[hline]Askinos, 06 July 2003 20:19 tarihinde demiş ki:
Kendini deleni Allah'ta deler gibi bir atasözü çıkarabiliriz burdan
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada Gs üni Fransız okullarına özel sınav açıyo öyle bir amacın vardıysa keşke bir fransız okuluna gitseydin yatarak girerdin walla[hline]Askinos, 06 July 2003 20:19 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Forseti, 20 October 2003 20:30 tarihinde demiş ki:
Bu arada Gs üni Fransız okullarına özel sınav açıyo öyle bir amacın vardıysa keşke bir fransız okuluna gitseydin yatarak girerdin walla[hline]Askinos, 06 July 2003 20:19 tarihinde demiş ki:

O sinav OSS'den beter...[hline]tHe Original fi$h®

Banshee

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Forseti, 20 October 2003 20:30 tarihinde demiş ki:
Bu arada Gs üni Fransız okullarına özel sınav açıyo öyle bir amacın vardıysa keşke bir fransız okuluna gitseydin yatarak girerdin walla

Sen ole zannet o sınavın sorularını gordun mü hiç sen ya ole kazık bi sınav ki girme daha iyi direk rezil olursun girersen[hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!
Sosyal ağlarda paylaş

O sınavın sorularını gördüm onunla ilgili texte ler fln dağıtılıyolar o kadar da zor değil kimyadan full çıkarıdm düşün deneme sınavında da kimyadan battım ....[hline]Askinos, 06 July 2003 20:19 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Boğaziçi
İşletme/Ekonomi/Uluslararası Ticaret
olmadı
Sabancı Ekonomi ve Yönetim Bilimleri (Başarı Bursu)
o da olmadı

Görsel Sanatlar ve Sosyal bilimleri ( başarı bursu)
-uluslararası ilişkiler , diplomat, kırmızı passport
şişirilmiş maaş ,
takıll! :)[hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

İlk deneme 263.9 sayısal ikinci deneme 264.9 sayısal (fen bilimleri) böyle puan puan ilerleyerek sene sonuna kadar 285lere varırım heralde :p matematik çalışmam lazım çok[hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

247 küsürat fen bilimleri merkezi
fizikten full bekliyodum 4 yanlış çıktı, 3 kimya 5 bio falan diye gidiyo, uyuz oldum, kıl oldum hatta komplekse girdim
okulda soruyorum 266lar 274ler 295ler( FB ikincisi bizim okuldan, okul UAL, kafama tüküreyim FB ilk yüz bizim okuldan ben hala salak salak nerden yanlış yapsam diye dolanıyorum)
ama çalışacam azmettçem
*!test kitaplarına gömülür*[hline]*!onun için mantığın bir önemi yoktur... ve ağzından salyalar saçarak gülmektedir*
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...