Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

28 ekim salı günü Konser war!

Natural

Öne çıkan mesajlar

28 ekim salı günü kadiköy barışmanço kültür merkezinde Konser war!bildiğim kadarı ile birkaç tane amatör grup sahne alıcak!tarz olarak sanırım trash,power olacak.biletler 5 milyon,ayrıca tarz konusunda emin deilim sadece kulaktan duyma bilgiler ama hard rock sound'ın da olacağı kesin!ilgilenenler biletleri barış
manço kültür merkezinde temin edebilirler!

not:saat 5 te

[hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi©
Her hakkı saklıdır bulanın olsun...
[b]

[Bu mesaj Natural_Jedi tarafından 21 October 2003 21:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ewt gelenler buraya post atarlarsa o civarlar da bi buluşma ayarlarız...[hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi©
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

28 ekim yarım gün![hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi©
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

ahanda icq:163898974
olaşın bana[hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi©
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...