Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

piyasadaki jedi academyler hala beta mı?

MrBomb

Öne çıkan mesajlar

beyler sakın bilgisayar oyunlarından anlamayan yerlerden almayın derim ben müzik yerinden oyun alicakdim betamı diye sordum hayır dedi sonra gittim yükledim beta gittim gene müzikci amcaya sonra bu beta dedim oda bizde beta yok dedi sonra beta ne dedi ben direk yarıldım orada icimden bu kadarmı amelelik olur gidin bilgisayarcıdan falan mumkunse orj oyun alın derim[hline]Water'n Roll - Food'n Roll - Wood'n Roll anlamadınız dimi? eheh anlamazsınız tabi ROCK'N ROLL dinleseydiniz anlardınız
Frp-tr.net
Aysikyu
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha onu beta-vhs falan sanmıştır ondan içinden demiştir "bunlar beta değil yahu si-di" diye amuahzuah :-P.

tecrübelerime göre eğer ja winace ile bir yere kopyalanıyorsa beta, setup.exe ile kuruluyorsa beta değil. bunu bana kimse söylememişti zamanında, çok kasmıştım elimdeki beta mı değil mi multiye niye giremiyorum diye... şimdiki nesil çok şanslı canım böyle direk cevap bulabiliyorlar ehehe. ha daha da emin olamıyorum diyorsanız şurdan da anlayabilirsiniz; multide saber kabzası seçerken kabza isimleri hilt1, hilt2 şeklinde gidiyorsa beta, guardian, adjudicator gibi isimlendirlimişse tam sürüm elinizdeki ja.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...