Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çığırından çıkan Olaylar sonrası genel açıklama ve Bazı değişimler..

Trasty

Öne çıkan mesajlar

Kaç gündür artık tahamul etmeye ve yapıcı çözümler aramaya çalışıyorum.

Bazı player grupları Clan'larının player sayısının yüksek olması nedeni ile, Diğer player kesimlerine karşı hakarete varan sözcükler kullanılmaya başlamışlardı.

Dün gece yaptığım 2.5 Saatlik konuşmada,

Özet olarak Serverda verilecek cezaların tarafımca verilmesini aranızda munakaşa yaşamamanızı rica ettim.

Bunun ötesinde Hiç bir playerın Paticik camiasından üstün olmadığını ve Kendilerini serverı bırakma tehdidiyle herhangi bir yaptırım uygulayamayacakları konusunda uyardım.

Server içindeki Playerlar 2 fikir konusunda çelişiyor ve Bu konuda 2 çelişki hakkında benden bir karar vermem isteniyor.. Ve bir karar verdiğinde bir kesimi mutlu ediyorsunuz diğer kesimden laf yiyorsunuz Fakat bu kararlar tarafımdan verilmek zorunda. Ve her halukarda suclu yönetim ilan ediliyor

7 Yıldır Online Gamin Community yonetimi içinde bulunmaktayım ve Ilk kez bukadar yapıcı olmaya çalışıyorum. Fakat verilen tavizler artık playerların başıma çıkmasına neden oldu.

Ve akabinde Seni buraya zorla getirmediler. Ben yaparım senin işini lafları yiyorum.

Açık açık konuşacağım. Artık bir şekilde yönetim otoritesi korunmak zorunda. Playerlar ne zaman Server ve Kuruluşun üstünde görmeye başlarsa kendini o zaman çatlaklıklar başlar.

Hepinizden artık daha anlayışlı olmanızı bekliyorum burda sizler için gecemi gündüzüme katıyorum biraz Saygı lütfen
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • 5 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...