Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Isvec'ten Bir Anim

Penthesilea

Öne çıkan mesajlar

Ezikliğe lüzum yok. Klavye hatasıydı, hemen düzelttim. Senin mesajından önce düzelttim. Mesajların saatlerine bakarsan anlarsın.

Ezikliğini bir kere daha kanıtladın... Kulübene git...

[ Mesaj 01 Eylül 2007, Cumartesi - 16:13 tarihinde, Tormento tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Lan! celion!

Düzenleme tuşu, hatalı yazıları düzeltmek içindir.
Klavye hatası ve bunun gibi şeyler.

Ama sizin gibi götverenler için durum farklı. Siz ancak piçliğiniz için kullanırsınız.

[ Mesaj 01 Eylül 2007, Cumartesi - 16:16 tarihinde, Tormento tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lan! celion!

Düzenleme tuşu, hatalı yazıları düzeltmek içindir.
Klavye hatası ve bunun gibi şeyler.

Ama sizin gibi götverenler için durum farklı. Siz ancak piçliğiniz için kullanırsınız.

[ Mesaj 01 Eylül 2007, Cumartesi - 16:16 tarihinde, Tormento tarafından güncellenmiştir ]

Yörüngede görüşmek üzere ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Oğlum istediğin yere şikayet et, sizin gibi sanal yaşıyan insanların hukuk bürosu adminleridir.

Ben Feneryolu Sabit pazarın sokağında oturuyorum. Feneryolu Tren istasyonunun oraya gel, sana dünyanın kaç bucak olduğunu göstereyim. Sanaldan şikayetlerle olmaz bu gibi şeyler.

Millete hakaret edin, küfür edin, onları kışkırtın, ondan sonra da şikayet edin.

Bebeler, gelin mekana ağzınıza vericem emziği.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tormento
üye § 01 Eylül 2007, Cumartesi - 16:19 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

Oğlum istediğin yere şikayet et, sizin gibi sanal yaşıyan insanların hukuk bürosu adminleridir.

Ben Feneryolu Sabit pazarın sokağında oturuyorum. Feneryolu Tren istasyonunun oraya gel, sana dünyanın kaç bucak olduğunu göstereyim. Sanaldan şikayetlerle olmaz bu gibi şeyler.

Millete hakaret edin, küfür edin, onları kışkırtın, ondan sonra da şikayet edin.

Bebeler, gelin mekana ağzınıza vericem emziği.

--------------------------------------------------------------------------------

geliyoruz 8 otobüs.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...