Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kadıköy buluşmnası,mutlu son

Berk

Öne çıkan mesajlar

Selamlar herkese daha aaz önce gelebildim,
öncelikle deamon şla estele kafam girsin insan gelicem derse gelir bir de deamon denen bornozlu canavar duke_guybrusha mesaj atmış mazeret bildirmeden satsam olur mu diye, görür o gününü.

Bu gelicem diyip sonra kıvıranlar dışında - estel ders çalışıp alim olucakmış peeh - birde gelicem diyip akıbvbeti belli olmayanlar var.

Nerdesniz Head ve Dynamick?

bu arada estele tekrar kafam girsin demek istiyorum zira bowlin salonunun çaprazında dururken ben o beni taa migrosa kadar yürttü sonra bir daha geri yürttü ..

Ama sonunda aqualia Duke_guybrush ve ben buluşabildik, bowling oynadık - ki bayağı gırgırdı, yanlız atlantis ekibi sürekli ya kendi içlerinde ya da müşterilerle kavga ediyolardı anlam veremedik.

Sonra da "otantik" bir mekan bulup gözlemeleri götürdük bol bol resim çektik duke bana yolladığı vakit koyacağım. Hatta birde "atış sonrası tepkiler" konulu olabilecek bir kısa film çektik onu da koyarım...

Gelmeyenler çatlasın, biz çok eğlendik...[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while

Berk's Playlist
Doyanakadar hosted by Profocio
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaş 6 yaşında olduğu için.. :P
bu arada estel seni nası "yürttü"? yada yürtmek ne demek? iki kere yazmışın hem de[hline]Gunn, 14 October 2003 16:12 tarihinde demiş ki:
Sallanmak için güzel bi kızın donundan daha iyi biyer düşünemiyorum açıkçası
[i]SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşittir Infernal_Reborn
wtf is goin on?!
Sosyal ağlarda paylaş

en iyi yol bildigin yoldur kardeşim :) şaka bir yana gelmek isterim ama valla calisip adam olmam lazım. bu hafta her gün sınavım var. p.tesi sali 2 tane.. Neyse iyi eglenmişsinizdir umarım. Ama aynı anda iki paticik buluşması olmasını kınıyorum.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
arkadaşlar kusura bakmayın valla pek öyle eken birisi degilimdir hatta bu yasıma kadar toplasan bi elin parmaklarını geçmez ama bugün önemli bi iş çıktı
mr çektiricem o yuzden 1-2 yere bakmam gerekiyordu onla ugrastım yarına kaldı zaten
menisküs yırtılması olabilir demişti de doktor
dün kadıköye geldiydim bugün bunlarla ugrasınca gelemedim tekrardan
sorry
bidahakine herkesi tutup getiririz artıkın fazla kişi olsun bokunu cıkartalım :)[hline]Grandmaster Hamburger
Sosyal ağlarda paylaş

başlıorum:)
(not:çok resim var ona göre)

şimdi efenim ben tam 3.30da (dakik) gittim atlantis bowlinge. da sonra aquila en son da berk geldi (hiç olmazsa geldiler !!!!)
sırasıyla aquila berk ve ben (benim resim flu, normalde öyle diyilim)

ardından (4ü 10 geçeye kadar bekledikten sonra) aldık ayakkabılarımızı başladık oynamaya. ilk berk başladı

ardından benim müthiş atışıma dayanamayan labutlar geri gelmediler ve oyun biras baltalanmış oldu. (neyse sonra 2 görevli gelip halletti)

minik bir tamir faslından sonra aquila atışlarına başladı

baktı ilk atış kötü, topları adana karpuzu misali bi yokladı.( haa bu arada karpuzdan iyi annıyo)

oyunun ortalarında şöyle bi skor çıktı ortaya

ilk oyunu bayaa bi farkla ben aldım :) ama sonra oynadığımız ikinci oyunu berk benden 3 puan önce bitirdi. bu başarısını neye borçlu olduğunu düşünüyorsanız cevabı ben veriyim: kara büyü.

işte bu üştte gördüğünüz zavallı masum topa yapılan büyüler -benim çok süper harkulade atışlarıma rağmen- bi türlü labutlara çarpmayınca yenildim tabe. bakın ne kadar da üzgünüm;

herneyse gelelim yemek faslınaaa. ne yesek? ne yesek? diye gezinirken "otantik gözleme" diye bi yere giriverdik ve siparişlerimizi verdik.(karnı aç olanlara bundan sonraki resimleri görmelerini tavsiye etmiyorum)

ve tabii iştahla yenen gözleme(ler)

berk "ulan acaba bi tane daa söylesemmi?" düşüncesindeyken işte kameralara böyle yakalandı

.....ve sonuncu gözlemeler de geldikten sonraki mutlu insanlar

-MUTLU SON-[hline][i]
qu est ce que c'est:viande

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...