Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sanal Kart hatası alıyorum

Brigand

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar daha önce de firebal.net'ten bir termal macun alırken bu sorun olmuştu ama sitedendir heralde demiştim. Sanal kartımı ilk kez kullanıyorum ve ondan dolayı firebal.net'te havale yapmıştım.

Şimdi gittigidiyordan bir ürün alacam fakat yine benzer bir hata alıyorum, muhtemelen hata kodları aynı

said:
Kart sahibi bu işlemi yapamaz. Kullanılan kredi kartı bu işleme kapalı.

Diyor gittigidiyor. Araştırdım ve gördüm ki tam hata mesajı:
said:
57 Kart sahibi bu işlemi yapamaz
Kart sahibi banka tarafından onay verilmemiştir. Kredi kartı mail order sistemine kapalı veya geçmiş borçları sebebiyle blokeli olabilir.
Müşterinizden başka bir kredi kartı ile işlemine devam etmesini istemeniz gerekmektedir.

Ne yapmalıyım? Neden sanal kartımı kullanamıyorum? Sorunsuz olarak havale vs.. yapabiliyorum. Tabi gittigidiyordan havale ile alınmadığı için sorun oluyor. Aynı hesabıma bağlı paracard'ım da var bu arada.

edit: Sanal Kart internet üzerinden alışverişe açık, her bilgiyi doğru giriyorum büyük küçük harfine kadar, son kullanma tarihi cvc2 numarası vs... Telefon-Posta yoluyla alışveriş kapalı, ama açıkken de yapıyordu, Ödeme haftası 3. hafta olarak geçiyor, Ödeme oranı %20 olarak geçiyor.

[ Mesaj 29 Ağustos 2007, Çarşamba - 09:25 tarihinde, Brigand tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...