Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

oradan buraya...

pulkas

Öne çıkan mesajlar

uyku bastırırken bir yandan dier yandan yatmak istemez bedenim yatağın sıcaklını arttırmak istemez

yogunluk çöktüğünde dayancak bir direk arar omzum
ister istemez dayanır bir omuza o muhtemelen benim dostum

muhterem bir mahlukkattı.geceleri üstüme yorganımı örter gündüzleri ışıkla birlikte gölgem olurdu.öldü...

ister istemez ağlamak gelirdi içimden.ister istemez ağlardımda içimden geldiği gibi yağmur yağarsa bir gün yağmur yağıyo dur...

durdurun dünyayı inicek var.derken dünya durdu ve bir anlıkta olsa bütün durak sakinleri -inenler binenler- bir sonraki sefere kadar istedikleri yere ulaştılar.normal olanda buydu sanki?

biraz ötede bir kaç adım ister istemez atarsan eğer iki kablo göreceksin.mavi olan bütün dünya için inflak yemini etmiş bir bombanın.kırmızı olansa onu etkisiz hale getirmek için.birazdan ister istemez bir kaç adım atıcaksın ve bu söylediklerimi unutacaksın...

bir kaç adım gittim gitmedim.karşımda duruyordu tüm güzelliğiyle.kırmızı bir elibise giymişti.o anda onu gördüğüm için nasılda mutlu olmuştum.ilk görüşte aşk bu olmalıydı ve tam bu esnada mavi elbiseli olan bir başkası geçti.fakat artık çok geçti...

zaman akmak bilmeyen bir tomar kum tanesinden fazlası değildı.inorganikti ve zekası yoktu.bilmek ve bilmemek onu böyle kaygılarıda yoktu.geçip gitmek ve geçtiği yerde bir an öncesi kavramını var etmekle görevliydi.bir an sonrası mı?az önce burdaydı...

nerde olduğunu bilmek istercesine çevresine baktı ve nerde olduğunu bilmediğini fark etti.çok geçmeden bir dieri aynı şuğursuz bakışla yanından geçti.takip etmeliyim dedi.takip etti.gitmek yada kalmak bütün mesele bu olmalı...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...