Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tüm erkekleri ölsün..

IsAbeLLa

Öne çıkan mesajlar

said:
IsAbeLLa, 29 Ağustos 2007, Çarşamba - 03:08 tarihinde demis ki:

doruk bey maymuna da olur diyen sizsiniz.bizim maymunlan neyinlen işimiz yok.sadece seviyoruz onları.
işte tüm bu nedenlerlen de ölün istiyoruz..
bu gece böyleyiz..realist olamıyoruz..
eller kadir kıymeeet bilmiyor anneeeee
senin kadar kimseee sevmiyor anneeeeee..

yok hayır maymunlara bayılmıyorum. sadece sizi ve maymunları seçenek olarak koyarlarsa önüme, tercihim maymun olur diyordum. kavga topikinden pls kişisel değil iş amaçlı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kafamız güzel ve realist olmıcaz bi kereliğine..oluoruz da noluo yalnız kalıyoruz acı çekiyoruz...olmıcam realist ve bütün erkekler ölsün istiyorum evet..

realist deil ama kitle imha babında populist bi yaklaşım.

hem sonra bütün erkekler ölse bunların hepsi aynı anda ölse o ceset kokusundan duramazsınız.sonra levazım işlerine erkekler bakıo.hepsi ölünce "ayyy.iğrenç elimi sürmem" derken bakteriyel ve viral enfeksiyondan hepiniz nefret ettiiniz erkeklerın yanına düşüp bir bir ölürsünüz.dezenfekte edelim deseniz.demesisniz muhtemelen.

+18
[spo]aranızdan bi kaç gözü pek çıkıp mezar kazalım toplu olsun gömelim topunu dese toprağı yarım yamalak kazarsınız.gene bakteriyel ve viral bi ölüm...(hayvanların topraı kazıp kol ve bacakları çıkardıını düşünün.iç organlar car curt hede hödö...)[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...