Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adam gibi bi e-mail?

karpuz

Öne çıkan mesajlar

yada filterdan ayar çekip

başlığı : XxX,Free,Fr33 gibi olanların hepsini girerek(tahminen bi 50-60 entry girip) gelenlerin direk delete olması :p

eh..[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Fear?i dont know what is it?..[Downloadable Avi]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya junk mail sonuç olarak sağa sola mail adresimizi wermemiz sonucunda oluşuyor.
Öncelikle dikkatli olmalıyız sağa sola o maili yazarsak junklardan kurtulamayız. Tavsiyem 2 ayrı email adresi kullanın birisini genel olarak kullanın diğerini ise arkadaşlarınız arasında vs. kullanın.
Bu arada hotmail'in junk filter'i gayet iyi protection level'i yükseltnce birçoğunu yakalıyor junkların.
Günlerdir inbox'uma gereksiz mail gelmedi hepsi junk da toplandı.[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

onun programına senin email adresini yazıp yollamaları için biyerden edinmeleri gerekir önce.
Ben olayı biraz anlatmaya çalışiyim.
Bazı absurd siteler hic gerek olmamasina ragmen uyelik sistemiyle calisiyolar uye olurken mecburen email adresni girmen gerekiyor.
Sen girdikten sonra toplanan email adreslerine spam yapiyorlar ve hatta bazilari tutup toplayip milyonluk email listesi fln satiyorlar.
Piyasada boyle seyler war 150 dolara fln 6 milyontane turk email adresi satilik diye mail geldigini bilirim bana..

E bana geldiine gore benim emailimide satiyo serrrefsizler =))[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

www.go.com
gayet sağlam site, 6 mb free yer var.

ayrıca hotmail da junk mail için bulunduğum ülkeyi abd yaptım, hatta postal code buldum falan hepsini us için ayarladım,
junkmail sayısı %50 azaldı birden.

[Bu mesaj Norak tarafından 19 October 2003 10:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...