Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik FC

Zegna

Öne çıkan mesajlar

Kişisel tercihlerimede bakabilirsiniz tam anlmıyla takım oyununa yönelik yaptım herşeyide.. Olucak gibi değil artık mewzular.. Ne yapılcaksa yapılsın artık .. Bi açıdan artık takımsal taktikte sorun olduğunu düşünüyorum çünkü kişisel tercih olaylarında 1 haftadır bas bas bağırdığımız için milletin artık akıllandığını düşünüyorum o yuzden biraz mantık yürütüp taktik olayına kasalım yoksa gerçekten kötüye gidio herşey çok açık konuşucam oyuna girmeyen warsa defolsun gitsin çünkü biz mantık çerçevesinin dışında işler yapmaya başladık artık ..
Sosyal ağlarda paylaş

valla transfer calismalarina basladim..

sadece defansta degil bi kac yere daha adam alacagim yabanci vs gelecek sezona adaptasyonlari tamamlanmis olacak.

artik kimsenin ilk 11 i garanti degil, Batu aydogdu ve ayberk ak ve tabi bide panter ibrahim balaban disinda haberiniz olsun.

sonra darilmaca gucenmece olmasin,bu seviyeyle devam edersek bazi basalari yakalamak icin 2 sene gecmesi gerekecek e o zamana kadar da oyunu birakiriz zaten lol.

gelecek adamlar cogumuzdan iyi olacak bu arada o yuzden zor maclarda vs onlar oynayacak.

sonra dedigim gibi gucenmece filan olmasin, hatta transferler yuzunden takimdan ayrilip baska yerde oynamak isteyen olursada saygi duyarim.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır oyuna yeteri düzeyde giren we bi şekilde çabalayan insanları neden kesiyoruz onu anlamadım .. oynamicaksak bizi isteyen takım çıkarsa bize bildirirsende sewinirim sonuçta burdaki herkes bi açıdan oynamak ister diye düşünüyorum çünkü tecrübe olayınada kasıo bi açıdan herkes
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada gelen defans baya iyi.. de Dayanıklılık çok düşük kalmış sadece .. bu yeri geldiğinde 4-4-2 yi oynayabilmemizi sağlar..

Tek isteğim şu ki Herkes kişisel tercihlerini kişisel tercih olarak değil takım olarak yapsın Emre sende tüm takımı görebildiğin için bi çalış beraber çalışalım vs Tüm kişisel tercihleri kombine edelim
Sosyal ağlarda paylaş

eger herkes her gun turkiyeyi tanit secenegini secerse 4 haftada %100 oluyormus adaptasyon ama iste hergun yapmak lazim.

dikkat edelim ona.

trasty girenlere bisi demedim zaten onlar oynarlar, ama atiyoırum cok zor bi mac olur daha iyi olan adami oynatirim bunada kimse alinmaz sanirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Ve evet beklenen durum oldu. Daha önce de konuştuğumuz gibi, maddi sıkıntıya düştük. Geçici bir süreliğine 250k kadar borç verebilirseniz çok makbule geçer hocam. Sezon sonunda yükselme bonusu olarak alacağımız 400k ile bu borcumuzu öderiz. Ama borç veremezseniz de önemli değil, başka yolları deneyeceğiz artık.

Şu anda 33 skilli %100 adaptasyonlu, Arjantinde 17. sırada olan bir kaleci var, 2 sezondur kalemizi koruyordu. Performansı gerçekten iyi ve 250k dan satışta şu anda. Hatta bu oyuncuyu alırsanız, yanında Erhan Çalışkan'ı da bedavaya size gönderebiliriz. Geçen hafta ve bu hafta lig maçlarını deplasmanda oynadığımız için geçici süreliğine böyle bir sıkıntı oluştu, inşallah atlatabiliriz...
Sosyal ağlarda paylaş

Trasty said:
Yukarda forması garanti olarak gösterilen panter kalecmizin pabucu damamı ne ? =)

Bu arada çok rica ediyorum hani formalarımız garanti değil ya o yuzden İlk 11 i Cuma'dan bildirmen mümkünmü emre ?

Ona göre haftalık programımızı belirleyelim diye ?

abi yeni sezon icin soyledim ben, diger maclarda ayni kadro oynamaya devam edicez zaten.

yeni sezondan sonrada haber veririm zaten takim forumuna yazarim ilk 11 leri
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...