Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Giatar alıcam a.k.a İbanez mi Jackson mı?

Natural

Öne çıkan mesajlar

rexten aşağıya inerkene köşede bi dükkan war orası deil orayı geçip aşşağı inerkene sokakta bi yer daha war ordan işte!

jackson da tünelde isteyen gidip görebilir![hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

resmini koydum biraz araştırırsan www.laylaylom.com dan bulabilirsin modeli[hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

hem anlama özürlüğüm hem paranoyağım![hline][b] SAPIM hala sapım sap doğdum sap gidicem...saplık bir kudrettir...kendine hakim olabilenler saptır...saplık bi zeka belirtisidir...saplık şöyledir ...saplık böyledir...saplık eşşittir Natural_Jedi
[b]

Sosyal ağlarda paylaş

marka hiçbirşeydir
klavye ve manyetik herşey....

ps: türkiye canlı dinlediğim gitaristlerin arasından en beğendiğim ikisinin biri modifiye edilmiş usa strat diğeride adı bile belli olmayan aspında gypsy yazan bi gitar kullanıyo. birinde texas hot single diğerinde dimarzio...[hline]smthng bout sex&dirt
Sosyal ağlarda paylaş

abi marka hiçbirşey deil işçilik die bişi war mesela şimdi dela da bende ve naturlade ibanez var dela ile benimki japon natural in ki kore.
delanın kinin ağacı benimkinden iyi işlenmiş benim ki de naturalinkinden.ayrıca jacksonların neckle body oturtmalı oldugu için son perdelere ulaşım zor.ibanezlerde klabye daha iyi ve 4 tane vida war kolay ulaşım war. bu da marka oluo
modifiye amerikan strat demişin daha nolsun strat abi işte =)
dierini bilmiorum..[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...