Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

the experiment / bbc-prime

hired_gun

Öne çıkan mesajlar

15 gönüllü 3 haftaliğina kendilerini gönüllü olarak bir hapisaneye kapatiyorlar , bi kısmı gardiyan kalanlari da mahkum oluyor ve psikologlar gözetiminde deneye tabi tutuluyorlar .. gardiyanalr daha iyi yemek , içicek şartalr vs.. sahipken mahkumlar ekmek suya talim edio gibiler ... gardiyanalr mahkumlara istediklerini yapmakta özgürler.
ayrica bildiim kadari ile çok süske yapmiş bir filmide var daha önce yapilmiş ve insanlarin birbirine girdiği almanyada yillar once yapilmiş orginal deneyi içeren ...
extra info için :
http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=das+experiment[hline]Vanity is my favourite sin¹
¹kibir en sevdiğim günahtır
Sosyal ağlarda paylaş

ben zaten das experiment zannettim ne bbc ne oluo demeye basladım valla..Bole ozenti seyler izlemeyin arkadaslar alın das experiment ı 77 Tarek i izleyin derim...HEEHHE[hline][b]One of these days, I'm going to cut you into little pieces [i]
Işıgın hep parlasın deli elmas!
İtinayla seytan cıkarılır...
Sosyal ağlarda paylaş

süper filmdir cine-5 defalarca verdi 2 kere izledim ..
insan psikolojisini müthiş inceleyen nadir filmlerden biri o yüzden dikkatimi cezbetmiştir
başrolde fatih akın'ın "temmuzda"sında da oynayan moritz bleibtreu oynamakta[hline]"oh my god, aliens !
don't eat me !
i have a wife and children, eat them."
(homer simpson)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...